Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy vegyem rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy vegyem rá a b. nömmet, hogy kényeztessen szájjal? Állandóan csak ígérgeti. Én szoktam öt, de ö engem soha. Még a nemi szervemhez is alig ér hozzá. Ez nekem nagyon nem jó! Nem akarom elhagyni, mert szeretem öt nagyon!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljed meg vele, hogy miért is van ez így, mert lehet vmi miatt frusztráció alakult ki benne ilyen téren, és ha beszéltek róla, akkor fel is oldódhat. 27L
2010. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy kicsit még tapasztalatlan vagy rossz tapasztalatai vannak. Bíztasd , légy egy kicsit türelmesebb ,tanítsad. Lehet nem tudja hogy kéne elkezdeni , velem is ez volt. És beszélgessetek ilyenekről is.

Ha nem erről van szó, akkor lehet vmi gáz van .De ezt csak úgy tudhatod meg ha beszélgettek.

2010. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Ha undorodik tőle,akkor ne erőltesd.Az orál nem természetes mód,csak ma ez a divat.

27/F

2010. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én gumival szoktam a pasimnak csinálni pont amiatt, mert én sem szeretem a számba venni simán.
2010. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon szegyenlos,vagy pedig nem akarja,mert undorodik.Szerintem ulj le vele es beszeljetek a dologrol.Mondja el,hogy miert van az,hogy o nem akar meg csak hozzaerni sem.
2010. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A szex ezenkívül jó? A párkapcsolat hogy működik? Mondja a barátnőd, hogy szeret? Szokta kezdeményezni az együttlétet? Mennyire aktív az ágyban?
2010. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már elég sokszor beszéltünk róla. És tudja, hogy szeretném. Csak valahogy nem bírja magát rávenni. Ö 21éves. Mindig azt mondja majd legközelebb. Én meg mondom neki ha szeretünk valakit akkor annak megpróbálunk örömet okozni. A sexel nincs gond végül is. Csak unalmas hogy semmi nincs csak az.
2010. ápr. 17. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
farok szopás nélkül is működhet egy kapcsolat ám....
2010. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10:29-es vagyok: amúgy szerintem ez nem fog változni a részéről.Vannak akik nem szeretnek szpni,ez van. Ha neked ez annyira fontos,keress másik barátnőt.
2010. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem keresek, mert szeretem. Meg mindig ígérgeti. hátha egyszer ráveszi magát. másrészt ö elvárja tőlem, hogy csináljam neki. És csinálom is, mert azon vagyok, hogy jó legyen neki. Sajna ö még eddig nem jutott el.Nem az a fontoss, hogy a másiknak jó legyen? Vagy ez csak egy oldalu néhány lány szerint? Kapni jó de adni már nem? Vagy ez hogy van?
2010. ápr. 18. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!