Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az oralis szex! Hogyan tudnam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oralis szex! Hogyan tudnam ravenni a paromat hogy o is kenyeztessen engem oralisan? Varom a valaszotokat.

Figyelt kérdés
Egy 21 eves no vagyok.2 eve vagyok a parommal. En ki szoktam ot elegiteni oralisan es nagyon elvezi, igaz en is, mindig benedvesedek es felizgulok mar attol hogy a szajammal kenyesztetem a peniszet. Na de o nekem nem csinalta egyszer sem es mar nagyon seretnem ha en is reszesulnek hasonlo kenyeztetesben. Az elozo parommal ilyesmivel nem volt gond mivel a 69-es pozt is aktivan gyakoroltuk. Na most a kerdesem, hogyan tudnam ravenni a paromat hogy o is kenyeztessen engem oralisan? Varom a valaszotokat.
2010. febr. 23. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pisztollyal(persze megtöltve)
2010. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
talán kérd meg
2010. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ilyen brutalis lenne a megoldashoz vezeto ut :)
2010. febr. 23. 22:11
 4/19 A kérdező kommentje:
De adnatok tippet megis hogy kerjem meg? Tudjatok egy kicsit szegyellem csak ugy megerni hogy : hejj, csinald mart te is nekem . :|
2010. febr. 23. 22:12
 5/19 anonim ***** válasza:

úristen

Hatalmas problémák lehetnek a barátoddal, de most komolyan, én ilyenről még nem is hallottam...döbbenet

2010. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ezt egy valamire való pasinak nem kell mondani, mert mindig ez az első gondolata
2010. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnam ravenni a paromat hogy o is kenyeztessen engem oralisan?"


ez azt jelenti hogy már felvetetted neki és ő nemet mondott ugyebár,


"De adnatok tippet megis hogy kerjem meg? Tudjatok egy kicsit szegyellem csak ugy megerni hogy : hejj, csinald mart te is nekem . :|"


ez meg azt hogy még csak fel sem vetetted neki,akkor most mi is a bajod?

2010. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, ha lenne egy csöppnyi kis esze a barátodnak, akkor magától csinálná, és nem kellene azon izggulnod, hogy hogyan hozd szóba neki. Egy normális párkapcsolatban adok-kapok létezik, szóval én nem is értem hogy hogyan várhatja el a párod Te tőled, hogy leszopd, ha ő meg nem nyal ki. Szerintem nagyon buta a pasid, hogy nincs magától ennyi esze.
2010. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"ez meg azt hogy még csak fel sem vetetted neki,akkor most mi is a bajod?"

Ehhez annyit tudok hozzafuzni hogy igenis felvetettem neki es elmondtam hogy nekem is jolesne es en is kivanom neha. A valasza az volt hogy orul hogy elmondtam a vagyamat. de semmi tobb :(((

2010. febr. 23. 22:19
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

És te még egy ilyen válasz után csinálod neki???

Hát nem semmi, de te vagy a hülye, mert csinálod neki, ő tök jól érzi magát, te meg szenvedsz. Ha esetleg nem csinálnád neki, talán rádöbbenne, hogy mekkora egy paraszt.

Sztem mindenki hasonlóan gondolja mint én

2010. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!