Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a pasinak elég és jó is szex a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Általában heti 3-4 szex vagy még több van. Este az utóbbi két napban mindketten fáradtak voltunk nem volt semmi (ő sem kezdeményezett). Miből tudhatom ha esetleg kevesli vagy ilyenek?

Én is másszak rá gyakrabban? 10/8-szor ő kezdeményez én mindig benne vagyok még ha fáradt vagyok akkor is. Nem szeretnék semmien téren csalódást okozni neki.

Nagyon szeretem őt. Együtt nem élünk még de a hét napból olyan 5-6 napot általában együtt vagyunk este.

10 hónapos kapcsolat.

22/L


2016. júl. 27. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kérdezz rá finoman.

Egy kapcsolatban sosem hátrány, ha meg tudtok beszélni valamit, és nem a gyk-n kell tippeket kérni.

2016. júl. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai párkapcsolatokból miért hiányzik a kommunikáció? Kérdezd meg tőle bazki... hová lesz a világ.. :D
2016. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jó kérdezd meg..... szoktunk beszélgetni.

De hogy? Pl. Bébi, amúgy szerinted jó így a szex? Vagy többet és mást is szeretnél?

2016. júl. 27. 08:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont így kell
2016. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál hogyan?! Hát pont úgy. Na itt látszik, hogy az emberek mennyire éretlenek egy párkapcsolathoz. 35F
2016. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek más az igénye és ezt meg kell beszélni, mert nem fogod tudni a választ mástól. Most mondjam azt, hogy amennyit ti szexeltek, az nekem 41 évesen is kevés? És aztán majd rámászol és megőrjíted, mert neki meg pont elég volt. Aztán meg ő jön ide kérdezgetni, hogy miért mászik rá állandóan a barátnője :-P
2016. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán, kérdezd meg a szomszéd lányt. Te nem vagy ott a szexnél, vagy is nem érzed a dolgot, régen rossz.
2016. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- De hogy? Pl. Bébi, amúgy szerinted jó így a szex? Vagy többet és mást is szeretnél? -


Ezt tényleg olyan furcsa lenne megkérdezni tőle?

Beszéltek, de beszéltetek már valaha a szexről is?

2016. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#3 igen, a szádat erre is lehet ám használni.
2016. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#3: mert mégis hogyan máshogy? Igen, ezt is meg lehet és meg is kell beszélni. Így kéne működnie a kapcsolatnak. Nem barkochbázni meg találgatni kell, hogy mire gondol a másik, hanem megkérdezni.
2016. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!