Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos a kapcsolatban a szex? Szakitanátok ez miatt, ha egyébként minden működne?

Figyelt kérdés

Nos, a párommal elég régóta együtt vagyunk, pontosan 6 éve. Minden mondhatjuk, hogy tökéletes, közös érdeklődés, közös célok, megértjük egymást, támogatjuk egymást, mindkettőnk szereti a másikat, ezt ki is fejezi, ölelget, puszilgat, csókolgat, hozzám bújik, velem akarja leélni az életét. Persze voltak nálunk is hullámvölgyek, mint ahogy minden kapcsolatban, főleg ennyi idő után, de együtt túljutottunk rajtuk. Egyszer szakitottunk is, de nem tartott sokáig, mert rájöttünk, hogy nem tudunk egymás nélkül élni, azóta talán még erősebb a kapcsolatunk. Tervezzük a közös jövőnket, nyárra összeköltözést... Vannak közös programok, nem unalmas a kapcsolat, szóval tényleg minden működik, csak egy problémánk van és az pedig a szex. Neki kevesebb igénye van, nekem talán kicsit nagyobb az étvágyam és egyébként sem passzolunk teljesen ebben össze. Ez néha zavar kicsit, néha nem. Néha viszont ahogy olvasgatom igy gyikon, hogy vannak, akik naponta is csinálják, akkor megint kicsit rossz érzés fog el. Nem akarom persze ez miatt eldobni a kapcsolatot, ami egyébként jól működik, csak néha ez kicsit hiányzik és összezavarodok. Mi számit normálisnak? Ti hogy álltok evvel a témával?

21, 22 évesek vagyunk.


2016. márc. 4. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon fontos, nincs mit ezen letagadni.
2016. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az a normális amennyit annak gondolnak. Nem az alapján akarj élni, hogy másik mennyiszer csinálják.
2016. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

30-asok vagyunk es elettarsak 2 eve: naponta szexelunk. (Minden szimmel). Ha ez leritkul, akkor szakitok vele. ( Megcsalni nem fogom.)

N

2016. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ~OnLány~ ***** válasza:
83%
Fontos,de emiatt nem szakítanék biztosan.Főleg,hogy már 6 éve vagytok együtt.
2016. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2hetente 1menet boven eleg

31F

2016. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem például fontos a szex nő létemre, bár szerintem naponta azért nem menne...

Miért nem passzoltok össze? Mi az, ami nem jó, tudsz élvezni közben? Lehet, hogy azért érzed kevésnek, mert nem elégülsz ki rendesen. Ha ez a gond, ezen lehetne változtatni, ha a párod is nyitott.

Ő miket szeretne, amit te nem? Lehet, hogy azért nem olyan nagy az étvágya, mert nem kapja meg, amire igazán vágyik. Egy-egy szívesség a másik irányába is csodákra képes.

Én a helyedben megpróbálnék ezen a problémán változtatni, mert szerintem ez egy probléma, viszont lehet, hogy lesz megoldás. Mivel gondolom, első kapcsolatotok, nincs tapasztalatotok más szituációkból.

Ha meg nem menne a változtatás ilyen-olyan okokból, akkor én nem erőltetném, mert mindig benned lesz a hiányérzet, és akkor egyszer vagy megcsalod őt mással, vagy boldogtalan leszel, de inkább mindkettő.

De azért még próbálkozzatok, próbáljatok ki mindenfélét. :))

2016. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megcsalni biztosan nem fogom, nem is tudok másra úgy nézni, eléggé monogám tipus vagyok, meg kellenek érzelmek ahhoz, hogy valakihez tudjak vonzódni. Ha valakit tegyük fel meg is kedvelnék, akkor sem tudnék tovább lépni, mert amint hozzám akarna érni nem menne, mert tudom, hogy a párom érintésére vágyom. Lehet, hogy ez nem annyira megszokott, de tényleg ilyen vagyok. Boldogtalannak sem mondanám magam, csak néha tényleg van egy kis hiányérzetem. Örülnék, ha ez is zökkenőmentes lenne, bár akkor már túl tökéletes lenne az egész... Bonyolult, olyan problémánk van, ami nehezen megoldható, vagy orvosolható. De azért igyekszem majd és hátha. Ja és igen, mindketten elsők vagyunk egymásnak. Nagyon szeretem őt, el sem tudom mondani mennyire.

Az utóbbi időben felszedtem egy kicsit, na igy sem vagyok bálna, de vékonyabb voltam mikor összeismerkedtünk. Legutóbb beszélgettünk őszintén és mondta, hogy talán ez is kihat kicsit. Nem bántódtam meg rajta, mert belátom, hogy tényleg igy van, most elkezdtem tenni érte és leakarom nyűgözni majd, még annál is jobb lenni, mint amikor megismert. Ez vajon mennyit dobhat majd a dolgokon?

2016. márc. 5. 01:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy általános norma. Van, akinek napi 1. Van, akinek 3 havi 1 a normális.

Nálunk sem nekem, sem a férjemnek nem volt soha nagy etéren az étvágy. Mi a havi 1-re szavazunk. De van, hogy még annyi sincs. Sokkal jobban szeretünk összebújni (ez minden nap megvan) filmet nézni, beszélgetni...mint szexelni. Nekünk sok más élvezetes, kellemes dolog is van.

2016. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, itt is érvényes, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos. Ne foglalkozz azzal, hogy más hányszor csinálja, mert ez csak frusztrációt okoz. Ettől függetlenül az azért elgondolkodtató, hogy már az zavarja a párodat, hogy egy kicsit teltebb lettél. Mi lesz később, ahogy múlik az idő. Ez nemcsak rajtad, de a párodon is látszani fog. Persze, fontos a külső, de ha igazán szeret, ez nem befolyásolja azt, hogy mennyire kíván. Ez egy kicsit hárításnak tűnik.
2016. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nekem sincs hatalmas étvágyam, napi szinten nem is igényelném én sem az biztos. Sőt elég jól elvagyok nélküle, mert nekünk is egyébként van sok más közös dolog ami jó és fontos meg tényleg kimutatja, hogy szeret és fontos vagyok. De azért valamivel többet akarnék, mint amennyit ő és tényleg néha ahogy olvastam másokat, akkor úgy elgondolkodtam és kicsit frusztrált a dolog.

Nem ilyen durván zajlott l azért ez a dolog, ez miatt nem hagyna el, meg szeret,csak én is kicsit találgattam és felhoztam ezt, és akkor mondta, hogy tetszem neki igy is, meg szeret, de biztosan vonzóbb lennék a régi formámban. Evvel azért én is egyetértek, és igy még jobb is, mert motivál az edzéseimben az is, hogy jobban fogok neki tetszeni.:)

2016. márc. 5. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!