Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a páromnak, hogy belássa valami nincs rendben a fejében?

Figyelt kérdés
párom mindenkire féltékeny aki él és mozog, barátok, család stb. 5 éve vagyunk együtt, az elején csak a barátaim voltak a célközönsége, miatta hanyagoltam őket másfél évig, de nem bírtam az egyedüllétet így kibékültem velük. Aztán utána anyámra lett féltékeny, de mondom majd kinövi, viszont az utóbbi fél évben azt vette a fejébe, hogy én lefekszek anyámmal amíg ő dolgozik és nincs itthon. Már az is bajára van ha anyám megölel, megpuszil vagy megsimogatja a fejem. Hatalmas jelenetet rendezett az egyik nap, több barátom is hallotta és szörnyülködtek rajta, hogy gyanúsíthat meg ilyen dologgal. Ők is mondták neki, hogy gondoljon bele, hogy mivel is vádol engem és ez mennyire nem normális dolog. Már lassan 3 hónapja nem feküdtem le vele egyszerűen amikor arra kerülne sor, eszembe jut miket vág a fejemhez, mivel gyanúsít...abban a pillanatban elmegy tőle a kedvem. Erre már azt is megkaptam, hogy normális pasi biztos nem bírna ki több hónapot sex nélkül, ha nem kapná meg máshol. Mondtam neki hogy ne célozgasson hanem mondja meg, hogy kire gondol...hát persze, hogy anyámra. Fogalmam sincs mitévő legyek.

2016. júl. 27. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit keresel még mellette? Semmit sem tudsz tenni vele, nem tudsz segíteni rajta. Hagyd el, és bízd egy pszichiáterre a paranoiáját. Te meg élj tovább egy normális nővel, mert ilyen dilissel nem lehet úgysem családot alapítani.
2016. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te egyedül sehogy. Neki is akarnia kell hinni neked, de legalább egy szakemberhez elmenni, mert az szerintem már klinikai értelemben beteg dolog, amit művel.

Az ő barátait, szüleit nem tudod megkérni, hogy segítsenek?

2016. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
már elküldtem de nem megy el...a tesóihoz nem fordulhatok mert még engem néznének hülyének ha elmondanám mivel gyanúsít meg.
2016. júl. 27. 15:40
 4/13 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy a szülei nem élnek már, barátai meg nem nagyon vannak.
2016. júl. 27. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Vedd ki szépen a golyóid a hölgyemény retiküljéből és küldd el a francba, de határozottan. Ha a nyakadon marad, az csak azért van, mert hagyod..
2016. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az utolsó pénzem is rá költöttem, mondtam neki, hogy ha nem eszek egy falatot se amíg nem kapok fizut az sem érdekel csak menjen el. Ha elmegy, akkor csak a tesóihoz tud menni és már előre félek, hogy úgy is engem mond el mindennek és én leszek a hibás mindenért. Pokollá fogják tenni az életem, így viszont ő teszi pokollá.
2016. júl. 27. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel hangrögzítővel, amikor legközelebb gyanúsítgat, menj el a testvéreihez, mutasd meg nekik, akár ciki, akár nem. Majd közöld a tesóknak, hogy részedről ennyi volt, a barátnőddel pedig azt, hogy 2 napja van költözni.


Nyugodtan pontozzátok le ezt is, de aki akar, az tud. Kifogásokkal persze könnyebb jönni, de hosszútávon mi éri meg jobban? Pillanatnyi kellemetlenség, cikiség, de utána nyugalom, vagy még 20 év egy ilyen elmebeteg mellett?

2016. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már gondolkodtam ezen a hangfelvételen de félek, hogy feljelent
2016. júl. 27. 15:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Csúnyán meg vagy félemlítve, hallod. Mit csinálnak a testvérei, ha kidobod ezt a beteg tyúkot? Megfenyegettek valamivel?
2016. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a tesoinak mutatod meg nem hiszem hogy er valamit ha feljelent. Foleg ha letorlod utana a felvetelt. De lehet egyszerubb lenne csak ugy kidobni a francba. Szerintem eleget turtel.
2016. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!