Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ereztetek mar, hogy maganyosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar, hogy maganyosak vagytok, hiaba van parotok?

Figyelt kérdés
Mi egyutt is élünk, de ugy erzem magányos vagyok mellette, amit, ha elmondok neki, azzal jon, hogy csak én reagalom tul. Jeleztem mar neki tobbszor, hogy bánt, ha konfliktusunk van, én vagyok az, aki tulreagalja, mert hogy nincs is, o boldog mellettem, én viszont időnként az ellenkezőjét erzem. Ha eloallok a problemaimmal, mintha nem erteni mirol beszelek, velem van a hiba szerinte. Igy hogy lehet valamit megoldani? 25 N 26 F

2016. júl. 28. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell cserelni a parkapcsolatban a hibas alkatreszt. A parodat.
2016. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok, de hát ez van. Valamit valamiért. Nekem jó életem van mellette, a magányomat megtanultam kezelni és szerencsére akad, akinél vigasztalódhatok kicsit. Ez is egy megoldás.

A másik pedig az, hogy szakítasz vele és keresel magadnak olyan párt, akivel boldog lehetsz és nem érzed magad magányosnak.

2016. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek gyakran, mint te. Ha valami zavar és elmondom, mindig az van belőle kihozva, hogy én vagyok a hisztis, de megoldani sosem segít, hanem mindig úgy marad és ő sértődik halálra. Ilyenkor pedig már meg sem hallgat.
2016. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem is ilyen. És én is nagyon magányos vagyok mellette. Nem tudjuk megbeszélni a problémáinkat sem. Még veszekedni se lehet vele. Én mindent megpróbáltam már. Ráadásul tipikus anyuci pici fia. Nem akarom így leélni az életem, de van egy gyerekünk. Ha nem lenne, lapátra tenném.

32N

2016. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Volt rá példa,szakítottam,sokkal szebb lett a Világ:)
2016. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok megoldani akkor ne szenvedj, gondold végig mennyire van értelme még éveket elfecsérelned olyanra amiben nem érzed jól magad és a párod sem rendelkezik számodra megfelelő receptorokkal sokszori figyelmeztetésre sem. A fájdalom elmúlik, az egyedüllét is, ezektől végképp ne félj. Egy életed van.
2016. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok mellette, nagyon ritkán kapok bármiféle érintést, az ágy túloldalára húzódik ha kénytelenek vagyunk egy szobában aludni.


A nagymellű kolléganőjével viberezget viháncolva, mióta szóltam érte, azóta titokban.


Minden másban 100%osan lehet rá számítani, ahogy soha senkire előtte, kompromisszum.



Szerintem ő is boldogtalan, de sosem mondja, nem akar erről beszélni, persze lehet hogy nincs is mit, válásról hallani sem akart soha, időnként felvetem mint lehetőséget.

2016. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta van egy 27 éves barátom, azóta nem. Előtte sorozatban voltak ilyen gondjaim: a volt férjem eljárt szomszédolni+haverokhoz, de a többi is ilyen volt. Ha ritkán is találkoztunk, mindig kettesben, és mindig ugyanaz volt a program. Aztán egy nálam 6 évvel idősebb pasiról kiderült, hogy élettársa van, de ez addig nem zavart, amíg "össze nem jöttünk". Amikor kiderült, hogy le akar fektetni, lekoptattam.
2016. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!