Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt hiszi, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt hiszi, azért vagyok vele, mert szeretek vele szexelni?

Figyelt kérdés

Szóval most nem a barátom, épp szünetet tartunk elvileg szeptemberig...


Azért még beszélünk, folyton aggódik, kedves stb, de ma elmondta, hogy a kérdésben írtakat gondolja, mivel mikor azt mondja, nem akar szexelni, dühös leszek, olyan, mintha nem akarnák vissza jönni többé utána.


Elmondtam neki, hogy így van, dühös vagyok olyankor, mert ezzel megsért. Nem arról van szó, hogy ő nem kívánja, hanem néha megpróbál vallásos lenni...


Nem értem ezt már. Kedvelem, meg minden, csak ennek nem kellene így lennie. Ha az elején nem hazudik, ha nem "használ ki", és nem játszaná ezt a periódusos fellángolást az erkölcsösség terén, akkor jó lenne, de így nem tudom mihez kezdjek.


Mikor először találkoztunk, lefeküdtünk, és én nem akartam többet. Egyszerűbb lett volna érzelmek nélkül. Amúgy sem volt erre időm, és ahogy látom, neki is sok egy kapcsolat. Más kérdés, hogy ő nem látja be. Szóval megtörtént, és kiderült, csak akart egy lányt, akivel meglesz neki az első, mert akkor még nem volt senkivel. Ez szerintem kihasználás.(Már az elején láttam, a viselkedésén, de mikor rákérdeztem elmondta lassan, de akkor is, bántott a hallgatása.)


Utána egyszer csak meglepett azzal, hogy járjunk. Nem örültem, mert szerettem még valakit. Őszinte voltam és elmondtam, nem fog menni. Próbálkozott, hát kapott egy esélyt.


Megkedveltem, de számomra nyilvánvaló volt, hogy ez részemről nem szerelem, csak a szerelem érzését akarom, de nem megy, az nagyon őszintétlen lenne, ha ezt el akarnám hitetni magammal.


Megpróbáltam szakítani. Nem akart. Otthagytam. Őaz alatt az egy hét alatt mással volt. Ilyen két alkalommal történt.(Mármint, hogy otthagytam.) Másképp nem lehetett megtenni. Utána , ha rendesen csináltam, szemébe mondtam, találkozni akart, ami csak arról szólt, hogy kezdjük újra.


Elmondtam mit érzek, mit gondolok, és sok idő után ez a szünet az első, amit sikerült elérni.(Nagyon nehezen.)


Azt hiszem, a tapasztalaton igen is sok múlik. Nem a szexre értve, hanem az érzésekre. Ha nem voltál elég emberrel, hajlamos vagy azt hinni, hogy az első, aki kedves, vagy épp vad, amilyet akartál, az életed szerelme. Szerintem ő nem szerelmes. Ezt is elmondtam, de nem hisz nekem. Ha már van "múltad", képes vagy kiüríteni az agyad a rózsaszín ködtől, amivel kétségbeesetten befújod magad, hogy bárkibe beleszeress; és tisztán láthatsz, és megtalálhatod az igazidat. Szerintem ő csak örül annak, hogy talált valakit.Csakhogy, én mást keresek.


Azt hiszem, meg akar fojtani. Én nem vágyom erre. Nincs szükségem a szerelmére. Megkedveltem, így butaság azt gondolnia, hogy én csak a szexért vagyok vele(különben is, láttam már sok mindent, nem nagyon mutathat újat...).

Én nem csaltam meg.

Én sosem hazudtam neki.

Én elmentem vele megismerni a barátait, és a családját.

Én részt vettem a programjaiban, a kedvére tettem, próbáltam kedves lenni.

Ezek után, szerintetek miért hiheti ezt? Olyan kis buta. Egy idióta, aki nem hiszi el, hogy ez már csak mikrózás, nem lángolás. Talán soha nem is volt az.


Hat évvel idősebb nálam, de néha azt érzem, ennyivel fiatalabb.


Nem tudom mit kell tennem. Nem enged, tudni akar rólam, hisz az újrakezdésben, és kétségbeesetten kapaszkodik belém. Nem akarom megbántani, de muszáj otthagynom. Szerintetek hogyan csináljam? Mit mondjak?



2016. júl. 29. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menekülj, nem normális. Mellette nem leszel boldog.
2016. júl. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az érzései túl gyermekiek. Nincs vele baj, megértem őt, csak azt hiszem, nem erre van szükségem.
2016. júl. 29. 01:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vége, ne feküdj le vele "csak még egyszer utoljára", és soha többé ne találkozz vele és ne beszélj vele.
2016. júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is közöld vele, hogy nem akarod folytatni. Ez így tiszta vele szemben is, ne hitegesd. Abból amit leírtál, neked ez a srác egy púp a hátadon. Te nem a szexért vagy vele, hanem azért, mert nem bírsz vele szakítani. Szerintem egyik sem okés dolog. Te is találsz majd mást, akivel boldog lehetsz meg ő is talál mást akivel boldog lehet.
2016. júl. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lány létedre azt mondod, egyszerűbb lett volna érzelmek nélkül? Ahhoz elég egy önkielégítés is, és akkor nincsenek érzelmek. Minek akkor egy másik ember? Ez nagyon rendes fiú lehet, ha vallásos is, nem hozzád való. Tényleg nem illetek egymáshoz, szegény, mindenkinél így működik, ha ott hagyják. Ha következetes maradsz, akkor egy-két év után elfelejt.
2016. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarnák, hanem akarnék.
2016. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja, csak azt a mást ne rántsd rögtön magadra. A szexhez kellene egy bizonyos fokú lelki érettség, és ne haragudj, úgy látom, ez benned még messze nincs meg.
2016. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Lány létedre azt mondod, egyszerűbb lett volna érzelmek nélkül? Ahhoz elég egy önkielégítés is, és akkor nincsenek érzelmek. Minek akkor egy másik ember? Ez nagyon rendes fiú lehet, ha vallásos is, nem hozzád való. Tényleg nem illetek egymáshoz, szegény, mindenkinél így működik, ha ott hagyják. Ha következetes maradsz, akkor egy-két év után elfelejt."


Lány létemre? Ez mit is akar jelenteni? Nem mondhatok ilyet, vagy mi a szösz? :D

Ha figyelmesen olvastad volna, kiderült volna számodra is, hogy ő akarta ezt, ő erőltette, nem én.

Nem mondta senki, hogy nem rendes, viszont, ha ezt a vallásosságra alapozod, akkor nevetnem kell :)

Jehova tanúja, tehát vallásos, de nem a hagyományos értelemben :)

Nem hajlandó megünnepelni velem a szülinapomat, vagy a Karácsonyt, nem jön el velem templomba, még az esküvőket is megvárja kint, mert jajj mi lesz ha bemegy??? Szerintem ez nagyon rossz. A családja is utálja ezt, és nekem is nehéz vele megbirkózni. Szóval ebből nem értem miért következne az, hogy nem hozzám való, természetes pejoratív értelemben rám nézve...


A nem nák, hanem nék... emberkének:

Sajnos nem vagyok magyar, és ezt sosem sikerült megtanulnom, de azt hiszem, ahhoz képest elég jól tudok írni :'D

2016. júl. 30. 10:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Miquel: neked pedig köszönöm, hogy elmondtad, nem vagyok elég érett a szexhez stb stb... Most mondjam, hogy nincs igazad? Szerintem az ő ragaszkodása a gyermeki, a nevetséges, nem az én normális látásmódom.
2016. júl. 30. 10:46
 10/13 anonim válasza:

Ő kihasznált az elején, te meg csak játszadozol...

Már rég ott kellett volna hagyni. Ezt meg is tetted, ő meg talált magának mást. Akkor hogy kerültél megint a képbe?

Olvasgasd el párszor a fogalmazásodat, abból talán rájössz, hogy ennek így nem sok értelme van.

2016. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!