Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem vagyok szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szerelmes a barátnőbe, szexelni viszont szeretek vele sztetek ezt így meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, de én már nem szeretem :/ Sőt eléggé idegesít én szeretnék szakítani vele de a szex elég jó köztünk meg nagyon jól néz ki és sztetek lehet úgy szakítani h attól még utána néha összejárjunk szexelni? :D Jó tudom fura dolog de sztem tök jó lenne én nagyon szeretném. Ti belemennétek ilyenbe, vagy sztetek hogy beszélhetném rá? XD Vagy hogy mondhatnám ezt meg neki?

16/F


2011. szept. 13. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te elég nagy paraszt vagy.


Reklám:

2011. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert? :o
2011. szept. 13. 12:53
 3/18 menta34 ***** válasza:
Mióta nem szereted? 1-2 hónapja? az alatt mi történt? fűzted az agyát, hogy odaférj a lyukhoz?:)
2011. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Így mondhatod el neki, ahogy ide is leírtad. Aztán majd Ő válaszol rá valamit. Alapvetően mindent lehet, ha az mindkettőtöknek jó úgy, én nem fűznék nagy reményeket ehhez.
2011. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért vagy paraszt? Akkor kifejtem bővebben. Csak erre használni egy lányt, higy megfektesd, szerintem elég gerinctelen dolog, főleg, hogy ő valószínűleg szeret téged. Te meg ezt kihasználod. Aztán utána még közölni vele, hogy te már nem szereted, de szexre még jó lesz. Szóval gondolom érted. Ahelyett, hogy valami normális barátja lenne, aki szereti, megbecsüli, ahelyett most ott vagy neki te aki csak megk*rni akarja, mint 1 qvát. Csak éppen nem kell neki fizetni, de kb ugyan arra használnád. Remélem így érthetőbb voltam.
2011. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sztem ez nem parasztság mert neki is jó lenne!
2011. szept. 13. 13:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Szexelni nem csak nekem jó
2011. szept. 13. 13:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Na mind egy. Inkább erre nem mondok semmit. Ha van egy kis esze a csajnak, akkor nem fog bele menni, ha meg nincs. Akkor jó szórakozást.
2011. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 cynic ***** válasza:
45%
használd ki, amíg tudod, aztán ha kerül más, dobd a f.szba valami olcsó ürüggyel. így kell ezt.
2011. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
féléve jártok de már lefeküdt veled hány éves 14-15?szép...szakíts vele ne legyél görény,nem szereted ne játssz ott van a marok Marcsa nem halsz bele
2011. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!