Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne essen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne essen rosszul, és ne nyomja a lelkem, hogy nem jött el?

Figyelt kérdés

A múlt hétvégén úgy volt, hogy a családommal megyünk színházba négyesben: szüleim ketten, meg mi a párommal. Jó előre megbeszéltük a barátommal, azt mondta, persze, szívesen jön, este lesz, akkor nem is dolgozik, ráér, jön. Megvettük a jegyet.

Aztán pár nappal előtte kiderült, hogy aznap délután lesz a nagymamája ""temetése"" (már el lett hamvasztva hetekkel ezelőtt, most csak a legközelebbi családtagok jelenlétében eltemették a hamvakat a kertben, és ültettek egy fát), de mondta, hogy legkésőbb este 6 körül ideér, nem lesz gond (az előadás fél 9-kor kezdődött)

9 körül ért ide... Szüleim elmentek a színházba, de mi ketten persze nem.

Egy rossz szót nem szóltam neki, mert tudom, hogy nem az ő hibája, nem vagyok rá mérges, semmi ilyesmi, mégis bánt a dolog, de nem akarom elmondani ezt neki, nehogy úgy érezze, rá neheztelek... Tudom, hogy most az fontosabb volt, mint egy színház... Mégis olyan rosszul éreztem magam, és azóta is kicsit bánt.

Mit csináljak, hogy elmúljon? Benne semmiképpen nem akarok bűntudatot kelteni.


2016. júl. 29. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy újabb időpontot. Ha kifejezetten a darab érdekel, azt szerintem úgy is előadják máskor is, ha meg úgy maga a program volt fontos, hogy négyesben elmentek valahová, akkor meg szervezhettek valami más programot. Így te is megkapod végül amit szerettél volna.
2016. júl. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.: ne legyel buta itt nem a darab volt a fontos... hanem az hogy nem lehetett a sracra szamitani. A helyeben megprobalnalak kiengesztelni valami meglepi programmal.
2016. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom, hogy kiengeszteljen. Tudom, hogy nem jókedvében nem jött előbb. Inkább az bánt, hogy akkor miért ígérte meg, hogy jön.. Mondhatta volna, hogy fújjuk le, és akkor nem készülök, nem várom puccban, és odaadhattuk volna a jegyet valakinek, vannak bőven ismerőseim, akiket érdekelt volna. Meg én szoktam szólni előre, ha valahova mégse tudok odaérni.
2016. júl. 29. 10:32
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:

Neked még soha semmi nem jött közbe az életben?

Ne legyél dedós, próbáld felfogni felnőtt fejjel, hogy nyomós oka volt rá.

Lépj túl a dolgon, menjetek el egy másik darabra.

2016. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ugyanezt. Azt is, hogy nem érted, miért van és nem hibáztatod őt. Hagyd, hogy megerősítsen. Aztán majd elmúlik.
2016. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!