Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy rosszul esik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esik ez a paromtol?

Figyelt kérdés

8 eve vagyunk egyutt a párommal, de mintha mégse ismerne engem. Jelenleg 2 allas között vagyok, itthon vezetem a háztartást, igyekszem mindenben megfelelni, amig nem lesz új munkam. O dolgozik most is, szepen kijovunk, szoval anyagi gondjaink nincsenek. Viszont nekem eleg nehez ez az átmeneti állapot, mar szeretnek dolgozni, de mivel külföldre megyunk, ezert meg kicsit várnom kell. Ez nekem nehez, es tenyleg próbálok addig itthon mindent megtenni, házimunka stb, es ugy latom mégse ertekeli ezt elegge, vagy ha igen, nem jol kommunikalja, mert nem erzem. Ha elmondom neki mi bánt, nem erzem, hogy ugy foglalkozna velem, ahogy azt én szeretnem, odafigyelesre, beszélgetésre vagyom, es hiaba mondom el neki szepen higgadtan, csúnyán felemelve a hangomat, de mintha mas nyelvet beszelnenk, es egyre jobban magányos vagyok emiatt, most is inkabb elment egy csaladtagjahoz es vele beszélget, es biztos vagyok benne, hogy errol is, pedig nagyon fontos, hogy szeret engem, tudom. Mit tegyek, hogyan hassak ra, mivel tudathatnam vele, hogy ez engem bánt, azonkivul, hogy elmondom neki, mert mar számtalanszor elmondtam? Kezdek belefaradni.


25 N



2016. júl. 27. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg részletesebben magyarázd el neki. Mondd el, hogy milyen helyzetben vagy, mit érzel, ez neked miért rossz, szerinted mi lenne a megoldás és az miért lenne jó. Azt tapasztalom, hogy sokszor a férfiak azért nem változtatnak dolgokon, mert nem értik a helyzetet. Viszont ha szerinted ez nem járható út, akkor próbáld meg túltenni magadat ezen. Gondolj arra, hogy ez csak egy átmeneti időszak.
2016. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!