Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a párotok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párotok egyedül elmenne nudizni?

Figyelt kérdés

Tegnap egyedül mentem mert párom dolgozott, és azt mondta h jobban zavarta vna ha vkivel moziba megyek.


Konkrétan nem volt társaságom, csak a közelemben voltak néhányan de nem beszélgettem senkivel. 24f



2016. júl. 30. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Miért zavarna?
2016. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem igen.
2016. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem is zavarna. Mondjuk inkább az zavarna, h nem velem akart menni nem várt meg, hanem inkább elment egyedül. Én is elmennék, de csak vele együtt... Ha meg éppen dolgozik, akkor vagy megvárom, h végezzen és aztán elmegyünk, vagy megbeszéltünk egy olyan időpontot, ami mindkettőnknek jó!
2016. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én csak unatkoztam vna otthon egész nap, őmeg sajnos estig volt.. ma forditva van a helyzet, de más dolgva van igy megintcsak nemtudjuk összehozni
2016. júl. 30. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Én inkább megpróbálnám úgy szervezni az életem, hogy el tudjak menni vele, vagy együtt tudjunk elmenni valamikor máskor. Amúgy meg itthon is tud, ezért nem kell elmennie.

Viszont figyelembevéve azt, hogy az egyedül lévő férfiakat gyanúsan (kukkolónak) kezelik, az egyedül lévő nőkre meg rámászhatnak, nem igazán tanácsolnám neki. (Ez nem csak a nudiról, hanem a fürdőruhás strandról is szól, bár a nudi biztonságosabb e téren.)

2016. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én egyedül voltam férfiként, nem kukkoltam, nem arról szól, úszkáltam, napoztam..
2016. júl. 30. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Hát a sajátomat hülyének nézném, hogy most honnan jött neki ez a baromság.


De ha alapból olyan párom lenne, aki ezt szereti, és csak unatkozna otthon egész nap, akkor tőlem aztán menjen. Ha egy konkrét, korabeli, nem rokon lánnyal menne, azért az nálam is kiverné a biztosítékot, de ez még oké.

2016. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csabah74 ***** válasza:
100%
A kapcsolatba bizalom és meg egyezés kell,szerintem ha ez adott,akkor had menjen nyugodtan ;)
2016. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
55%
Ha csak úgy elmegy és tudom róla hogy szokott nudizni nem zavarna. De ha kiderülne hogy egy fiatal lánnyal megy akkor nagyon kiakadnék 25/L
2016. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én viszont voltam párszor nudista strandon, hát az nagyon nem a szexről szól!
2016. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!