Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elég legyen nekem kevés beszélgetés és még kevesebb találkozás?

Figyelt kérdés
Igényelnék egy napi több órás facebook beszélgetést meg mondjuk heti 3-4 találkozót, de a barátom alig keres, van hogy 5 percet beszélünk facen és simán eltelik egy hét is hogy nem találkozunk. Neki így jó és szerinte ráakaszkodom. Mivel kössem le magam vagy hogy érjem el hogy nekem is elég legyen ilyen kis semmi?
2016. aug. 1. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Használja a tested. Nem szeret. Keress mást. Hidd el boldog is lehetsz!
2016. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress mást, nem illetek össze. Van két fő csoport szerintem így párkapcsolatok terén, az egyik irány azok, akik szeretnek egymás nyakán lógni. Persze vannak szintek, 24/7 már nem hiszem, ogy egészséges de pl mi szeptember-június minden nap együtt alszunk (heti 1 max 2 hétvégét nem, amikor szülőkhöz megyünk v ilyesmi), előtte minden nap beszélgetünk pár órát, hétvégén is ha itt vagyunk, főleg együtt vagyunk. Reggel is van, hogy beszélgetünk. Csomó közös barátunk és programunk van. Igényeljük mindketten.


A másik irány, akik meg úgy vannak vele, mint a barátod és nem értik, hogy miért kell ráakaszkodni a másikra, miért nem tud valaki meglenni a párja nélkül. Nekik nem akkora prioritás a párkapcsolat. Én ezekt a kapcsolatokat felszínesebbnek érzem, mert ha barátság is tartozik a kapcsolathoz, akkor nem zavar a másik jelenléte... De lehet, hogy rosszul látom.


Szerintem két véglethez tartozó emberek nem illenek össze. Egyik boldogtalan lesz, de főleg mindkettő.

2016. aug. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!