Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megundorodnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megundorodnátok egy lánytól, ha efféle problémával küzdene?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az emésztésem valamiért nagyon furcsa. Nincs olyan betegségem, amit el lehetne kapni, de valamilyen érzékenységem lehet, vagy hasonló, és most a dokik vizsgálgatnak, hogy mi lehet a gond? Általában, ha elmegyek kakilni, akkor nem úgy van, mint egy normális emberrel, hanem egymás után eltérő időközönként "ürülök ki", és rendkívül változó, hogy épp hasmenésem lesz-e, vagy sem. (Totál kiszámíthatatlan, és olyankor meg kell várni, amíg elmúlik, aztán kutya bajom.) A barátommal nyaralni megyünk, és voltunk már együtt egy teljes napot, stb, de annyi időt még egyszer sem töltöttünk együtt, hogy fény derüljön az én kis problémámra, és nagyon félek, ha esetleg előjön a dolog a nyaralás közben, akkor megundorodik tőlem a fiúm. :/

2016. aug. 1. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran van hasmenésem, de a barátomat ez egyáltalán nem zavarja, mondjuk ez nála sem ritka mert a kis hülye mindig romlott kajákat eszik... :D Szerintem mond el neki őszintén hogy van ilyen problémád, és ha tényleg szeret és normális ember, akkor egyáltalán nem fogja zavarni.
2016. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem sincs teljesen rendben az emésztésem. Semmi komoly érzékenységem nincs, de a wc valamiért mindig problémás. Vagy napokig nem tudok elmenni, vagy napi kétszer is mennem kell. Arról nem is beszélve, hogy ha tartósítós kaját eszek, akkor napokig fáj a hasam, beleim, szúr, nem bírok sokat sétálni, mert úgy érzem, mintha mindenem ki akarna szakadni. Az orvosok nem mondtak semmit, még le is csesztek kb a teljes kivizsgálásnál, hogy minek megyek orvoshoz 25 évesen, semmi bajom nincs. Persze, mert az ilyen komoly fájdalmak normálisak :D

Igazából magadnak tudod megfigyelni, hogy milyen ételekkel van gond. Nekem a tartósítószeres ételek okoznak gondot. Hasmenés esetén lehetnek az édesítőszeres italok, vagy nem eszel kellő mennyiségű rostot.

Párom egyébként tisztában van a gondjaimmal. Bár néha túlzásba esik, és szurkol, ha wcre kell mennem :D Szóval ne aggódj,a férfiak kevésbé csinálnak ebből gondot, mint mi, nők. Én is féltem az elején, hogy mi lesz, de feleslegesen, támogat, és maximálisan mellettem van. Most meg már jobban oda is figyelek, nem feszülök rá, azóta könnyebb is.

2016. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Semmiség. Mármint értem, hogy neked kellemetlenséget okoz, de a barátod szempontjából nem probléma. Nyugodtan mondd el neki, nem szabad titkolni meg szégyenkezni.
2016. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyesmi a helyzet. Sztem aki atótól megundorodik, hogy vki néha fosik meg nem pontban reggel 6kor csinálja minden reggel, az egy idióta. Miért undorodna meg ettől bárki is? Vőlegényemben fel sem merült.
2016. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ha van olyan kakamatyi aki nem talál pasit a problémái miatt akkor szívesen ismerkedek vele..:)
2016. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. aug. 2. 11:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Candida gombád van. Annak vannak ilyen tünetei. Vagy valamiféle ételallergia is játszhat. Ezekre feküdjön rá az orvosod. Nem gáz, nekem is volt egy ilyen barátnőm, akinek nem volt tökéletes az emésztése, de aztán természetes gyógykészítményekkel rendben tudta tartani.
2016. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarod az orrára kötni a dolgot, akkor foghatod bármire: "huhh, az utazás megterhelte a pocim", vagy "valami rosszat összeehettem". És annyi. Mindenkivel előfordul. A férjemnek IBS-e van, kamasz korától kezdve volt vele gondja, nagyon hosszú idő volt, mire rábeszéltem, hogy vizsgáltassa ki. Előtte még az anyja is azt magyarázta, hogy lelki eredetű és tegye rendbe magát belül... ha nem találnak valamire okot egyszerűen, akkor az orvosok is könnyen mondanak ilyet, nekem egy születéskori szívrendellenességemre magyarázták 21 éves koromig, hogy csak lelki eredetű és beképzelem, aztán rájöttek, hogy műteni kéne... Mi nem tudtunk elmenni sehova kajálni, mert ha mégis megtettük, kaja után 20-40 percet üldögéltem egyedül a helyen, hogy megvárjam.

Most jól van, sok dolgot kipróbáltunk, amit IBSre ajánlottak, kezdtük az egyszerűbbekkel (probiotikum, szelektív diéták, hátha kiderül, mire érzékeny, ...) aztánvolt, ami bejött (kreatint szed félévente kúraszerűen és tökéletesen jól van vele). :)

Érdemes végigjárni ezzel a problémával amit lehet, nem a nyaralás miatt, hanem mert annyival könnyebb lesz úgy az életed. Ha az egyik ajánlott módszer/táplálékkiegészítő nem jön be, kipróbálni a másikat, a harmadikat és fél éven belül meglesz, ami segít. :)

2016. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem is idióta emésztésem van, néha 5 napig nem tudom elvégezni a nagydolgom, de egyáltalán nem is kell, van amikor meg félóránként mászkálok 2 napon keresztül, és ez semmiben nem függ attól, hogy mit ettem/ittam/csináltam előtte.

Annyi, hogy így ugye fogamzásgátló tablettát nem szedhetek, de más téren nem okoz gondot.

Nem szoktam igazából közölni a párommal, hogy mit fogok pontosan csinálni a wc-n, meg nem is szoktam egy órát trónolni, így igazából fogalmam sincs, hogy ő tud-e erről egyáltalán, de ha tud is, sose említette, és nem éreztette, hogy zavarná. Nem is undorodik tőlem.

Ne aggódj.

2016. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem a baratom igen "finnyas" fajta nem mondhazom elotte hogy szrnom kell stb..

Nekem van egy betegsegem colitis ulcerosa ami miatt napi rendszeresseggel kell a fenekembe habot fujnom vagy kupot dugnom(FUUUJ) es ha olyat eszek ram jon a szapora. ezt en mar az elejen elmondtam neki. soot volt hogy hashajtot o hozott nekem kivizsgalas elott(tukrozes)

Mi elvicceltuk az egeszet mikor ment a hasam kis fosisnak hivott.. estenkent meg felajanlja nagylelkuen mindig hogy segitsene -.- :DDDD szoval nincs ezzel semmi gond nyugodj meg :) egyebkent Nem ertem ha egyutt vagytok hogy nem tud a vizsgalatokrol? :) vagy ha tud sejtheti hogy valami nem oke :) fel a fejjel es remelem nincs nagy gondod :)

2016. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!