Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm a fejemre akar nőni?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon friss kapcsolat még, 1 hónapja vagyunk együtt :) Nagyon jól megvagyunk, általánosságban aranyos, kedves és okos a hölgy, de van kis gond köztünk. Én eléggé alkalmazkodó vagyok, szeretek végtelenül kedves és figyelmes lenni, de nagyon nem szeretem, ha egy lány akar irányítani a kapcsolatban.

Barátnőm viszont pont irányító típusnak tűnik, mindig meg akarja mondani hova menjünk, mit csináljunk, nem hagyja rám - mint férfire - a dolgot. Mielőtt megkérdezném kedvesen mihez van kedve, már nagyjából el is döntötte mi lesz. Emellett olyan, mintha direkt el akarná csavarni a fejemet, vagy mintha papuccsá akarna tenni. Nem igazán tudom leírni, hogy miből érzem ezt, de elég sok barátnőm volt már és megérzem az ilyent. Kicsi féltékennyé tétel vagy "nem írok neked majd te írsz nekem" trükköket vélek felfedezni, ami rám már nem igazán hat (Ő 23 én 29). A viselkedése alapján mintha azt szeretné, hogy én behódoljak, talán mert neki ez kényelmes, vagy fene se tudja miért csinálják ezt a lányok. Emellett komolyan gondolja velem, ez azért látszik a hozzáállásán, de amellett hogy elég ragaszkodó vagyok (tipikus mosolygós "cuki" srácnak szoktak titulálni), nagyon agilis és erős személyiséggel rendelkezem. Lehetséges, hogy még nem ismer és nem érzi, hogy a kedves, aranyos énem mellett azért ott van a férfias virtus is, ezért úgy gondolja, hogy neki kell irányítani? Mit javasoltok, hogyan lehetne picit észhez téríteni, hogy ne akarjon maga alá gyűrni, csak simán érezze jól magát velem?



2015. nov. 18. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Na az ilyen "kedves, aranyos" pasitól kíméljen meg az ég! Ilyen elképzelésekkel nem csodálom, hogy "elég sok barátnőd" volt...

Az a helyzet kérdező, hogy ha te egy kis üresfejű, engedelmes asszonkára vágysz, aki csillogó tekintettel néz föl rád, a "férfire", akkor nem jó helyen keresgélsz. Ennek 20-23 éves korosztálynak, ha mosogatólénél kicsit több lötyög a fejében, nem az a jellemzője, hogy örömmel bevállalja az alárendelt szerepet.

2015. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Talán csak rosszul adja elő, hogy ide-oda szívesen elmenne, és veled. Te is elő szoktál állni konkrét ötletekkel? Mert ha nem, lehet, úgy gondolja, neki kell kitalálnia.

Nekem pl. vannak rendszeres programjaim, amikre szeretek eljárni, nyilván felvetném, hogy menjünk el együtt, de nem szívesen hagynám ki, csak ha nincs más választásom (baleset, betegség, munka, szülés, vagy külföldön vagyok eltemetve).

2015. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
"Kicsi féltékennyé tétel vagy "nem írok neked majd te írsz nekem" trükköket vélek felfedezni" - Ezt miből szűrted le?
2015. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél. Nem akarom egyáltalán, hogy alárendelt legyen a kapcsolatban, vagy hogy bármi is én egyedül döntsek el, Ő meg csinálja, amit mondok; csak nem szimpatikus, hogy találkozó előtt reggel megmondja, hogy mikor hova megyünk mert Ő azt akarja, ha meg esetleg mást akarnék, akkor arra nem is reagál. Épp az a gond, hogy Ő akarja azt szerintem, hogy boci szemekkel és üres fejjel nézzek fel rá és vállaljam az alárendelt szerepet.
2015. nov. 18. 11:00
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Az 50 eves es felette levo korosztalybol valassz baratnot. Ok majd talan eljatsszak neked az alarendelt szerepet. A talan szot azert irtam bele, mert a 60 eves anyam is kirugna teged ezzel a hozzaallassal. O se lesz alarendelt soha.

A mostani baratnod egyenrangu felnek tekinti magat. Ha ez neked nem tetszik, akkor ne huzd tovabb a draga idejet. Es ne keress tobbet a

Sajat generaciodban.

N

2015. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2 Igen, nagyon szeretek programokat szervezni, és mindig kikérem a véleményét, hogy van-e kedve hozzá, szerintem ez rendben van. De lehet, hogy pont ezért gondolja úgy, hogy kedves vagyok vele, ezért "bármit" megtehet, úgysem fogok szólni?


#3 Egy példa a "nem ír" dologra: Megbeszéltük egyik este, hogy elmegy edzeni, és mindképp ír majd utána. Természetesen elfoglaltam magam, aztán vártam, hogy keressen, direkt nem akartam zavarni, volt is dolgom mellette. Erre egész este nem írt, másnap meg felhívott és azt mondta, azért nem írt, mert azt gondolta, hogy majd úgyis keresem. Mondom, dehát' megbeszéltük, hogy Ő keres...erre csak elmosolyodott (videóhívás volt). Tudom ez olyan gyerekes picit, de szerintem valahol jogosan érzem furának. A féltékennyé tevésnél pedig sokszor érezhetően direkt kiemeli, hogy egy sráccal megy majd edzőterembe, vagy volt fiú is a társaságukban, mintha direkt éreztetni akarná, hogy mást is érdekel.

2015. nov. 18. 11:08
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha így gondolod, akkor mi a kérdés? Nyilvánvaló, hogy nem illetek egymáshoz. Még most az elején kéne elbúcsúzni, mielőtt csúnya vége lesz.
2015. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Én imádnám, ha egy ilyen típusú csajom lenne, ez a zsánerem. :)
2015. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy elfelejtette, mit beszéltetek meg.
2015. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Programokkal legyél határozottabb, viszont olyanon ne akarj módosítani, ami neki régebbi terv. Nem tudom, amiről most szó volt, az ilyen-e.

Nekem pl. mozijegyem van október óta decemberre, nem vagyok hajlandó kihagyni, évente járok a WSR-re, nem kell rá jegy, mert ingyenes, de pár alkalmat leszámítva akkor is kint voltam, amikor szakadt az eső, évente egyszer van, fix program, a visszatért Red Bull Air Race helyett sem csináltam volna másik programot, nagyon vártam a visszatérést, amióta megszakították nálunk a sorozatot. Ez csak pár példa.

2015. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!