Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hodithatom meg a tanfolyamtanárom vagy hogyan érjem el, hogy ne csak "diáknak" tekintsen?

Figyelt kérdés

A korkülönbség hat év. Ő 22 én 16. Tudom azt mondjátok, hogy probálkozzam velem egykorúakkal és ne tanárral, de végülis engem az iskolában nem tanit, csak egy tanfolyamon az iskola mellett.

Vannak itt tanárok és nekik mi a véleményük?

Mindenki véleményére kiváncsi vagyok és előre is köszönöm a válaszokat.


2010. ápr. 18. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
bókoljá' neki
2010. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a tanfolyam anyagából egy szintre kerülni vele!
2010. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köpd le!
2010. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem, légyszives segitsetek
2010. ápr. 18. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem tudod eljátszani, hogy te mekkora felnőtt férfi vagy, esélytelen. Ha megtudja a korodat, akkor is esélytelen.
2010. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2010. ápr. 18. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Sz*pd le!
2010. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg az anyagot nagyon jól, dolgozz órán, esetleg készülj előre, és akkor tuti jobban oda fog figyelni rád. Későbbiekben pedig megpróbálhatsz kettesben maradni vele egy szűk felső társaságában, miközben mindenki elhúzott már, és megkérdezhetsz tőle vmit. (ha pl nyelvtanár, akkor kérdezd, meg, hogy hogy kell az adott nyelven randit kérni... :D )
2010. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!