Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel " hódíthatom " vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel " hódíthatom " vissza, hogy újra a régi legyen?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt.Ő 21 éves(fiú) én 20 éves lány vagyok. Az utóbbi időbe észrevettem rajta, hogy más mint amilyen régen volt.Hamar ideges lesz, sok minden nem tetszik neki,flegma,nemtörődöm...Azt mondja szeret,de én nem nagyon érzem.Kérdeztem már többször,hogy van e valami komoly baja, vagy valami, de azt mondja semmi. Nem hiszem,hogy megcsal,mert egyrészt sokat vagyunk együtt, másrészt nem lenne rá képes(remélem!)Majdnem minden nap találkozunk épp ez lehet a baj?Szünetet nem akarok tartani..

Kérdeztem tőle, hogy szakítsunk-e?Azt mondta ne ,mert szeret...De akkor miért érzem mégis azt,hogy már nem így van hanem csak megszokás?

Múltkor előkerült egy téma, és azt mondja rá: "majd a férjed megcsinálja".Mondom miért nem te leszel az?Ennyire "optimista" ne legyél kettőnket illetően!És ekkor is lehurrogott,hogy miért reagálok mindent túl!

Bocs ha sokat írtam,csak kicsit el vagyok keseredve:-( Ő az első igazi szerelmem és félek,hogy elveszítem.


2009. máj. 22. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom mivel lehetne segíteni ezen... Csak a saját példából tudok kiindulni. Mi is 3 éve leszünk együtt. Októberben a barátom szakított velem azzal hogy nem szeret már(mondjuk én ebből nem vettem észre semmit :S) és függetlenségre van szüksége mert még nem élte ki magát. Én voltam neki az első és ő is nekem... Egy hónapot voltunk külön ezalatt ő megdugott 6 csajt közben velem folyamatosan beszélt találkoztunk is... Egyszer csak kinyögte hogy még mindíg szeret nagyon hiányzom neki és eszméletlenül féltékeny mert közben én is próbáltam talpra állni :). Azóta újra együtt vagyunk és minden sokkal jobb lett. Nem azt mondom hogy csináld ezt isten ments de próbáld meg kideríteni hogy mi a gond hátha úgy érzi hogy be van zárva és lemarad valamiről. Mondjuk nálunk mindketten sokat változtunk főleg én igyekszem annyit nem hisztizni és nem a fejére nőni.

Én 19/L ő 20/F

2009. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam és a volt páromnál is így kezdődtek a gondok.Mikor megkérdeztem tőle,hogy mit érez irántam,csak annyi választ kaptam,hogy nem tudom.Ez nagyon fájt,mert nekem is ő volt az első.A sok együttlét is okozhatta ezt,lehet,hogy túlságosan sokat vagytok együtt.Egy kis szünet nem ártana....
2009. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a bibi... több mint egy éve vagyunk együtt és neki én vagyok az első...és nagyon félek h elveszítem...baromi nagy szakadék van már köztünk...de nem akarom elengedni a kezét úgymond... nem bírnék azzal a gondolattal élni h mással feküdjön le stb...mert attól félek h mivan ha beleszeret abba a másik csajba... és engem elhagy.
2009. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!