Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy másik fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik fiúnak is mondja hogy szeretlek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy másik fiúnak is mondja hogy szeretlek. És ezért azt kezdem hinni hogy engem nem is szeret:( Még nem is zavarna annyira ha a srácnak nem tetszene a barátnőm, de tetszik. Ráadásul probalja eltitkolni hogy nem beszél vele meg ilyenek de tudom meg utána ki is derül.Mit csináljak?
2010. ápr. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
helyedbe a srácot kiütném először és utána mondanám a barátnőmnek, hogy válasszon de ne hülyítse egyikőtöket se... de a gyereket én már rutinból kiütöttem volna :D
2010. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
dobnám a csajt és összejönnék a csávóval.
2010. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szórakozik a másikkal. Vagy talán még veled is. És nem tud dönteni. De miért vagy vele? Ezek szerint csak kihasznál.
2010. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél punci,először térítsd észhez a gyereket,aztán vond kérdőre a csajod.Ha hazudozik,akkor élből vágd képen,érezze,veled nem szórakozhat.Ha bevallja,akkor dobd ki a p*csába,ha nem vallja be,akkor meg főleg dobd ki a p*csába.Hát azért nehogymár azt higgye hogy neki mindent szabad,csak azért mert csaj!
2010. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha dugod akkor ne erdekeljen, dugjad tovabb, ha nem akkor meg dugd meg es hagyd ott
2010. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a fiú barátaimnak is néha szoktam mondani, hogy szeretem őket... Ha a barátnőd még mindig veled van, miközben a másik sráccal is összejöhetne, akkor csak jobban szeret téged...
2010. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp beszélgessetek el komolyabban. Akár hármasban ha kell.De először a barátnőddel beszéld meg a dolgot.
2010. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. nekem az a bajom hogy a barátnőm jol elvan vele. plusz volt már rá példa hogy a hátam mögött mentek el mondjuk sétálni stb. de szeretem. csak olyan mintha kihasználna hogy nem szakitok vele.
2010. ápr. 18. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam minden egyes lépésemről beszámolni a barátomnak, de amíg nem hallod másoktól is hogy több lehet esetleg közöttük, addig nem kéne annyira aggódni szerintem.
2010. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!