Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a barátnőm? Találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátnőm? Találtam barátnőm telefonjában egy olyan sms-t, hogy "segítek amiben tudok, én is szeretlek téged". Egy pasi írta neki.

Figyelt kérdés

Rögtön mondta, hogy olvassam el az előzményt, de persze az "véletlenül" ki volt törölve.

Védekezés képpen azt mondta, hogy amikor írta neki az sms-t akkor ő odaírta, hogy barátilag szereti..

Egyébként ezzel a pasival hozták őt kapcsolatba anno egy bulin a rossznyelvek. Barátnőm mindent tagad.


2008. dec. 26. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem ez nem bizonyíték. Nekem is van egy fiú haverom akivel mondogatjuk egymásnak, hogy "szeretlek." Ő meleg. :) De vannak heteró haverjaim is, akik szokták mondogatni/írogatni, és nincs velük a barátin túl semmilyen viszonyom, és ezt a pasim is tudja.

Ez önmagában semmit nem jelent, barátilag is lehet mondani ilyesmit.

2008. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

OK köszi a gyors választ

Kicsit megnyugtattál:)


De akkor is, valahogy fura...én senkinek nem mondom azt hogy szeretlek, kivéve a barátnőmnek.

2008. dec. 26. 20:08
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátommal szinte minden üzenetváltásunkkor ott van néhány szeretlek, imádlak, meg szivecske. Két legjobb barátnőmmel szintén. És képzeld, sosem szexeltem velük :)
2008. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szandykah ***** válasza:
Sztm ha már elolvastad, akkor miért mnem jársz utána? Ilyet már én is csináltam anno egy barátommal. Találtam benne egy fura SMS-t, h szeretlek és felhívtam azt a számot. És kiderült, h mellettem volt egy másik csaja, és én otthagytam a srácot. És ő volt felháborodva, h mit képzelek magamról, h én ott hagyom egy SMS miatt. ÉS ő is mindent tagadt. Én a helyedben utána járnék jobban a dolgonak. De te tudod.
2008. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

OK köszi

akkor ezek szerint ez normális dolog...kicsit le vagyok maradva a mai trendről:)

De nekem ez kicsit megalázó...persze ha ő találna az én mobilomban ilyen üzenetet rögtön hisztizne:)

Köszi a választ

2008. dec. 26. 20:17
 6/19 A kérdező kommentje:

Fú 3ik válaszoló válaszát csak most írta ki..lehet igazad van

Nehéz lesz utánajárni de lehet megér annyi szenvedést.

2008. dec. 26. 20:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és nekem a legjobb barátom egy fiú és nem meleg:) és semmi szerelmi kapcs nem volt nemis lesz köztünk szal sztem tese aggódj ha a bnőd megcsalna sztem elkezdett volna veszekedni kiabálni, nem pedig azt bizonygatni h nincs semmi köztük csak baráti kapcs.:)
2008. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy barátnője kétségbe volt esve és azért irta..énis szoktam modnani a barátnőimnek (lány vagyok) Hogyha furcsán is viselkedik akkor az már baj lehet..
2008. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fajta elköszönés nagyon gyakori és főleg így az ÜNNEPEK környékén (feltételezem erre nem gondoltál még, ami egyébként nem baj nekem sem jutna eszembe ha nem lennék kívülálló) sőt ha valaki nagyon rossz passzban van ilyen világfájdalmas "haggyálbékénengemsenkiseszeretmegakarokhalni" hangulatban annak bőven belefér hogy ha fiú ha lány úgy köszönjek el tőle hogy nincs semmi baj nyugi szeretlek :) (17/F)
2008. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként barátnőm elkezdett veszekedni...és már régebb óta nagyon furcsán viselkedik velem. De ezek szerint biztosan nincs semmi a dolog mögött, csak így karácsony táján kikészült a lány idegileg:)


Köszönöm mindenkinek.

2008. dec. 27. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!