Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magic85 kérdése:

Jogos-e a féltékenységem?

Figyelt kérdés
Adott a férjem, egy munkahely és egy ölelgető picerlány. 4 éve vagyunk együtt van 2 gyerekünk. Minden rendben a házasságunkal, mindent megbeszélünk. De múltkor együtt a gyerekeimmel bent voltunk a munkahelyén. Nem vagyok féltekeny, de mikor láttam hogy megölelgeti a férjem, az lettem. Bízok a pàromban és tudom nem csalna meg, de miért a jelenlétemben teszi? Az ölelkezés számomra intim dolog. Vagy velem van baj? Ti mit tennetek ha ilyen ez a nő?

2016. aug. 6. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, őszintén engem is zavarna.Ha meg a felesége jelenlétében is ölelgeti,és tudja, hogy te vagy az, akkor mit csinál,ha nem látod?

A férjeddel beszéltél erről?

Először az jutott eszembe,hogy látványosan odamenni ilyenkor hozzájuk, és megkérdezni, nem zavarok?


De lehet hogy nem jól jönnél ki belőle.

A csajjal viszont nem ártana elbeszélgetni, miért csinálja,mindenkivel ilyen,vagy tetszik neki a férjed?

2016. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem oda mert nem akartam megalázni magam. Mit mondhattam volna? Bár szívem szerint balhéztam volna. Csak mosolyogtam hülyén. Paromat kérdőre vontam és elmondtam neki hogy rosszúl esett, gondoljon bele fordított helyzetben mi lenne. Megigérte nem fogja hagyni, hogy ölelgessék és igazam van. Beszélt a pultos lánnyal, de állítása szerint nem fogta fel a dolgot. Van baratja a csajnak akkor minek ölelget más pasikat? Bizonytalan vagyok.....
2016. aug. 6. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj...én értem, hogy tanácstalan vagy de hányszor írod még ki a kérdést???
2016. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De azért válaszolok újfent.

Nem, nem normális dolog, hogy ölelgetik a párod. Ez egy elég intim dolog. Véleményem szerint van háttere az ölelésnek valószínűleg jóban vannak. Na most ezzel nem azt mondom, hogy megcsal pusztán, hogy kollegális szinten jó a viszonyuk. A leírtak alapján talán a hölgyike többet szeretne. Bár én a föld alá süllyedtem voln a férjed helyében. El se jutnék férfival ilyen kontextusig, hogy ölelgessen amikor van valakim. Nyilván én nem fogom tudni megmondani, hogy mi a helyzet kettejük között de az tény, hogy nem helyénvaló ami történt. Azt már meg sem említrm hogy mekkora pofátlanság, hogy a csaj-gondolom- tudta, hogy ott vagy. De amúgy is. Házas embert nem ölelgetünk és ha valaki házas vagy kapcsolatban van azt ne ölelgessék nők, ne legyen senkivel-nővel-ennyire jóban. Pont

2016. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos az én gépezetemmel van baj, de én a barátaimat (a fiúkat/férfiakat is) szívesen megölelgetem. Egyébként meg vannak emberek,akiknek természetes dolog az ölelés, akár sima szimpátia kifejezésére. Azért messzemenő következtetéseket nem vonnék le abból, hogy ölelgeti a lány.
2016. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyunk egyformák...


Még ha ölelgetős is valaki...akkor is megölelnél egy házas pasit, ha tudod, hogy még a felesége is ott van?

Nekem nem lenne képem hozzá.

Szerencséje, hogy nem egy temperamentumos nő, mert lehet megtépte volna érte, vagy egy pofont kapott volna...(mindkettő)...:)

2016. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod😊 Azért kérdezem mert ő szetinte ez egy normálus dolog hogy őt mindig megölelik a nők!
2016. aug. 6. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátom is házas és igen, meg szoktam ölelni, mikor ott a felesége. Sőt, a feleségét is :). Úgy látszik, nekem ilyen ölelős ismerettségi köröm van.
2016. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolso. Lehet, viszont te az asszonnyal is olyan nexusban vagy. Megint más, hogy egy baráti körben megy az ölelés a feleségel is vagy csak a férjet ölelgeti a kolleginája aki nem ismeri a feleséget.

Ég és föld a kettő

2016. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2-3 kolléganőm, akiből néha kitör az ölelés. Nem örülök neki, mert én nem ilyen vagyok, de az fix, hogy bennük sincs semmi erotikus gondolat ilyenkor.
2016. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!