Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl ezen végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen végre?

Figyelt kérdés
2 hónapja írt a párom exe, hogy megcsalt vele. A párom tagadja, hogy lett volna valami, azt mondja képtelen lenne rá, nagyon szeret. Ennek a nőnek a mai napig kellene a párom. Facebookon beszélgettek, de nem volt benne semmi olyan dolog. Aztán megnyugodtam, majd kb egy hónap múlva megint összevesztem a párommal ez miatt, nem bírtam ki ,hogy ne hozzam fel. Írtam a csajnak, hogy találkozzunk, erre az volt a válasz, hogy hagyjam békén vagy feljelent. Így úgy gondoltam, hogy a csaj hazudott és megint jól megvoltunk, de két napja már megint alig birom ki, hogy ne hozzam fel megint, sokszor gondolok rá, hogy mivan ha mégis megcsalt.

2016. aug. 9. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el az exe kevert,a párod nemvéletlenül nem vele van.
2016. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ha rád írna valami ismeretlen pasi, hogy a párod meleg, akkor meg azon kattognál ennyit?


Ez nagyon taszító viselkedés...Nem kell mindent elhinni másoknak.

2016. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ex neked írt, hogy párod megcsalt, igaz?

De semmi, bizonyíték nem kerult elo az ugyben. Nem gondolod, hogy az ex az arcodba vágta volna, ha létezne róla valami nyom? akárcsak egy olyan jellegu beszélgetés vagy bármi?

Szóval szerintem nagyon pici esélye van annak, hogy tényleg megcsalt, viszont ha havonta kérdore fogod vonni a párod, szerintem elobb vagy utóbb neki is elfogy a turelme.

Senki nem dontethet helyetted, neked kell:

- megbízol benne, vele maradsz és nem fogod kérdore vonni már az ugy kapcsán vagy

- nem tudsz bízni benne, de akkor meg ne raboljátok egymás idejét

2016. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!