Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a párom exe. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Idegesít a párom exe. Nem vészes, de zavaró. Kivel volt hasonló?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy előttem a párom 3 évig együtt volt egy lánnyal, akiről végül kiderült, hogy szépen szólva is egy r*bi volt, ezért szakítottak.

Nos, mi már majd 2 éve együtt vagyunk, szerencsére kettőnk között inden oké, volt már, hogy próbáltak szétválasztani minket olyanok, akiket barátoknak hittünk, de nem sikerült.

Ez a lány viszont levakarhatatlan. Azzal van nagyra, hogy külföldön melózik, ráadásul többet még nálam sem keres, szóval nem értem.. ha 200.000 ft-ot keresne, akkor oké, megértem, hogy menőzik. Rátapadt a párom testvérére, aki szintén egy udvarias fiú, és nem akar paraszt lenni. Küldözgeti ide hozzánk külföldről a képeslapokat, fényezi magát, kérdezősködik a páromról, a szüleiről, ő mondogatja, hogy párom tesója mondja el az egész családnak, hogy ő most külföldön dolgozik, hívogatja az anyjukat receptért...

Én elhiszem, hogy jó neki, de miért nem tud kilépni ebből a családból? Már elteltek évek azóta, hogy ő ki lett dobva, mert r****ckodott, mégis még tapad az egész családra. Nem tudom megérteni, hogy miért nem tud továbblépni, élni az életét, találni magának valakit, anélkül, hogy minket békén hagyna, kérdezősködne. Nincs itt, de mégis tud minden egyes dolgunkról, mert telefonálgat, meg írogat a családnak... holott semmit nem tett még le az asztalra.. Párom meg érdeklődik, hogy miújság van felé stb.. de ez most mindegy is.


Gondolom egyszer majd megunja.. vagy kitudja.. Az mindenesetre nagyon zavarja, hogy párom alig 2 hónap alatt túltette magát rajta, és összeismerkedett velem. Irigy és féltékeny, mindent tudni akar. Párom tesója meg persze már szinte a barátja lett, és mond neki mindent.. Leszállhatna a családról, mert neki már rohadtul semmi köze nincs hozzánk, ő már a múlt, felfoghatná, de ő ehelyett próbálja magát visszanyalni.. wtf..



Hasonló tapasztalatok?



2016. aug. 11. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy idegesít a csaj, de itt nem ő a fő felelős, hanem a párod, amiért nem állítja le és nem mondja neki azt, hogy idáig, és nem tovább.

A családja meg azzal tartja a kapcsolatot, akivel akarja, bár én a helyükben hanyagoltam a csajt, de hát nem vagyok a helyükben.

2016. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy párom családja nagyon jószívű.. túlságosan is, és próbálnának kedvesek lenni az emberekkel is, vele is, hiszen 3 évig a családhoz tartozott.


Párom nem igazán foglalkozik vele, azt mondja... de ha érdeklődik felőle, és a hátam mögött arról beszél, hogy ővele nem voltak gondok az ágyban, az elég felkavaró. A csaj már egy tág alagút volt, mikor először lefeküdtek. Én nem voltam előtte senkivel sem, és ha valami kellemetlen nekem együttlétekkor, akkor szólni szoktam.. szerintem ez nyűg neki.

2016. aug. 11. 14:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod jó nagy bunkó, ha a hátad mögött kibeszéli másokkal a szexuális életeteket.

A hüvely szorossága nem a szexuális együttlétek számától függ (egy bizonyos, extrém szám felett talán), de nem a te dolgod, hogy kinek mekkora.

Ha a család kedveli, szívesen tartja vele a kapcsolatot, vagy legalábbis nem zavarja őket, az sem a te dolgod. Gondolom nagyfiúk és nagylányok már, ha valaki idegesíti őket, azt le tudják építeni.


Inkább azzal foglalkozz, ami tényleg probléma: hogy a barátod suttyó bunkó módon másokkal beszéli meg a szexuális életeteket, ráadásul egy korábbi partnerével összehasonlítva.

2016. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Természetesen volt már belőle gond, számon kértem, de nem tudott megfelelő választ adni, így félre tettem egy darabig ezt a kérdést.. az illetőt, akivel kibeszélt, azt viszont már leépítettem.


Zavar ez a lány, és kész... sosem csíptem, és persze, hogy felcsesz, ha már megint képbe kerül.. Kit ne zavarna? Szerintem természetes dolog, hogy zavar, ha nem akarna minden egyes mozzanatunkról tudni, akkor leszarnám az egész ügyet...

2016. aug. 11. 14:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod észre venni, hogy itt nem a lány a probléma hanem a párod. Ha nem adná alá a lovat, meg nem fényezné már rég lekopott volna a csaj.
2016. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Tök ugyanez volt velem és exemmel. Nem véletlenül ex.


De konkrétan ugyanez. Én se akartam elfogadni, hogy ez a srác hibája. Mert hát jószívű, mert hát mégis csak együtt éltek, mert hát mégiscsak a testvére cuki muki barátnője, biztos én drámázom túl, a barátom meg komolyan se veszi, csak én vagyok hisztis meg féltékeny.


Aha meg a nagy büdös lóf.szt. Tudod mi lett a vége? Megcsalt vele és képes volt kitalálni, hogy még az én hibám, mert nem bíztam benne. Két és fél év után, holott az ex akkor már öt éve dobva volt.


Na innentől kezdve delete + tiltás + viszontnemlátásra minden olyan férfinak, aki bárminemű kapcsolatot ápol az exével. Nem érdekel, hogy köztük semmi nincs, hogy ők csak barátok, ők igazából csak néha beszélnek, meg jelentősége sincs. Ha nincs akkor ne legyen jelen az életében.


Én egy ultimátumot tudok javasolni, hogy te vagy az ex. Ne érts félre, biztos vagyok benne, hogy kitérő válasz fog érkezni, ezt borítékolom, meg valami hülye kifogás, hogy ilyet te miért nem kérhetsz tőle. Ez csak neked, hogy felnyissa a szemed, hogy a barátodnak ennyit sem számítasz, hogy megszabaduljon egy áskálódó ribitől. Talán így könnyebb lesz szakítani. Mert harmonikus kapcsolatotok hármasban nem lesz.

Sajnálom, gondolom nem ezt akartad hallani.

2016. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs itt, de mégis tud minden egyes dolgunkról, mert telefonálgat, meg írogat a családnak... holott semmit nem tett még le az asztalra.. Párom meg érdeklődik, hogy miújság van felé stb."


Nem azért tud a ti dolgaitokról, mert telefonálgat, hanem mert a barátod tesója, a barátod vagy bárki más elmond neki olyan dolgokat, ami már nem tartozna rá.


(Nekem pl. telefonálgathatna akármelyik öcsém exe, és érdeklődhetne akár róla, akár a jelenlegi kapcsolatáról a háta mögött, nem helyezném képbe azzal kapcsolatban, hogy mi újság vele, hanem megmondanám, hogy vele beszéljen, ha bármire kíváncsi. És ugyanígy, ha már új párom volt, soha egyetlen exemmel sem tárgyaltam ki a kapcsolatunkat.)


Megértem, hogy könnyebb az exbarátnőre haragudni, mint a barátodra, de abból ítélve, amit leírtál, szerintem te hárítod a szembenézést azzal, hogy a barátod számára ez a lány valamiért nem teljesen múlt idő, meg főleg azzal, hogy mennyire gerinctelen, tisztességtelen veled szemben, hogy kettőtök szexuális életét, ami abszolút kettőtök privát szférája, kibeszéli vele.


Ha bármelyik kapcsolatomban ilyet éltem volna meg egy férfitól, én önmagában ezért jó eséllyel szakítottam volna, mert nem csak érzelmileg érintett volna rosszul, de a bizalmamat is eljátszotta volna.

2016. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. :/
2016. aug. 12. 13:25
 9/15 anonim válasza:

Kedves kérdező

Teljesen egyetértek az előző kommentelőkkel,itt a párod a hunyó.

Szerintem tisztáznom kéne vele,hogy vagy folytatja a báj csevegést rólatok az exével és befejezi vagy ki adod az útját.

Levakarhatatlan idegesítő r..nc lehet ez a csaj ne hagyd magad

2016. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ha mindig csak félre teszed a problémát,az exed ugyanúgy folytatja a báj csevegést te fogsz tökre menni :(

Szorítok neked!

2016. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!