Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Stresszes a párom, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stresszes a párom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom 30F. Sokat idegeskedik a munkája miatt. Voltak már problémái a stressz miatt. Ilyenkor nem nagyon visel el a saját közelében. Ha mondok valamit, az általában idegesíti.


Ilynekor igyekszem természetesen viselkedni, tenni a dolgomat, ha bármi feltűnőt teszek, úgyis csak idegesíteném. Sokszor este is rám szól, hogy ne zajongjak, ne simogassam, ne bújjak.


Egy határig persze elviselem. Összetett munkája van, nem tudok neki segíteni, hát akkor igyekszem nem akadályozni. Persze rossz érzés, hogy a párom ideges, én meg bármit is tennék nem lenne jó.


Kitartok, de ezek az időszakok azért megviselnek. (Hazamegyek, és feszültség van, nincs az, hogy jó, akkor otthon megiszunk valamit és csak nézzük a tévét.)


Már többször mondtam neki, hogy szeretném, ha egy-egy ilyen időszak után eltöltenénk együtt egy kis időt, egymásra figyeléssel, kényeztetéssel, de nem nagyon érti.


Persze, ilyenkor igyekszem lekötni magam, találkozni a barátnőimmel, de mikor már régebb óta tart egy-egy projekt, ez sem esik mindig jól.


2016. aug. 11. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott vagy váltson meló helyet....milyen munkaja van?
2016. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Döntse el, hogy te vagy ez a munkahely, vagy az Idomítás Csodáinak újabb részéhez érkeztek, veled a főszerepben.
2016. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A munkahelyi problémát hagyja a munkahelyen. Én azokat mindig megdumálom a kollégákkal a kávé mellett és haza már nem hozom. Persze ehhez segítség, hogy jó fej kollégáim vannak.
2016. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen van??? ki viselné ezt el???

nem értem a srácot se hogy képes ott dolgozni akkor nap mint nap, meg téged se hogy nem értékeli hogy vagy... épp veled kéne tudnia kikapcsolni.


esetleg szivjatok füvet!

2016. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!