Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megnyilvánulási vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megnyilvánulási vannak egy érzelmileg labilis lánynak (párkapcsolatban)?

Figyelt kérdés

Minél többet szedtek össze, annál jobb.:)

Szeretnék átfogó képet kapni a problémáról.

Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Gyakran szomorkodik. Ölelés és a pozitív megerősítés mindig segít. ( én is ilyen voltam )


22 L

2016. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
85%
Állandóan megerősítésre vágyik. Sokszor gyárt problémát oda, ahol nincs. Sok esetben provokál. Bizonytalan. Féltékeny. Szélsőséges.
2016. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én enyhén vagyok ilyen, pl. nagy érzelmi kilengéseim nem voltak.


Ami biztos:

- én szeretetenergiával működöm, kb. ha nem érzem minden pillanatban, hogy szeretnek, el tudok kedvetlenedni. Ha vki már ingerültebben szól hozzám, pokrócabb, nem tartja be az ígéretét, túlmegy egy hatéron viccelődésben, vagy épp úgy érzem, ne, tartja tiszteletben a véleményem (ilyen apróságokban is,hogy viccből fröcsköl vízzel a fürdőszobábab, megkérem, hogy ne tegye, csinálja tovább)l akkor el tudok szontyolodni, szótlanabb leszek, nagy ritkán duzzogok is.

- ugyanehhez a témához visszakanyarodva: még ha tudatosan tudom is, hogy hülyeség, néha elvárom, hogy ismerjen a másik annyira, hogy tudja, miért szomorodtam el, mi rosszat tett, és ez kiül az arcomra

- legváratlanabb szomorú vagy örömteli dolgokon el tudom magam sírni

- vannak depressziós napjaim, amikor erőtlen vagyok és nagyon nem produktív

2016. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

átlagosnál jóval nagyobb figyelemigény, állandó megerősítést és pozitív visszajelzéseket vár, minden apróságot magára vesz, pl. ha rossz kedved van, egyből azt hiszi, hogy vele van a baj és nem szereted már annyira. hullámzó a hangulata, minden apró eltávolodásra megijed, nagyok az elvárásai, kevésbé toleráns és türelmes az olyan tevékenységek felé, amik nem rólatok szólnak, vagy a felé táplált érzéseidről (ami ugye a vágyott állandó megerősítés). átlagnál jobban megviseli a konfliktus, veszekedés, szorong, fél a szakítástól, hogy elhagyod, nem bízik önmagában és/vagy a kapcsolatban eléggé ahhoz, hogy tudja, egy erős kapocs kibírja a vitákat, és megoldásközpontúan is lehet gondolkodni. az állandó megerősítési igény miatt nehezen viseli a távolságot, sok törődést igényle, és nyoamsztja a kül9nlét, vagy ha mással foglalkozol, különösen, ha más személynek szenteled a figyelmed.


24n, erősen labilis, a fentiek a saját tapasztalataim.

2016. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!