Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A krumplipucolás az férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A krumplipucolás az férfi vagy női munka? Egy párkapcsolatban kinek a dolga elvégezni?

Figyelt kérdés
Pl.: ebédfőzéshez ha van férfi akkor segítsen krumplit pucolni vagy az a nő dolga mindenképp?
2016. júl. 20. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem inkább férfi csinálja


Én nő vagyok és nem szeretem

2016. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én rühellek krumplit pucolni - egyébként nem büdös a konyha nekem és nem kerülöm kilométerről - úgyhogy ezt általában ő vállalja be.
2016. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki ráér, aki ügyesebben csinálja, stb. Nincs ilyen, hogy muszáj a férfinak vagy a nőnek csinálni.
2016. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vallom, hogy egy konyha, egy szakács. Aki főz, az csinálja. Egy férfi is főzhet, természetesen. De én speciel utálom, ha valaki tesz-vesz a konyhában, amikor én főzök. Nekem ez magányos cselekvés.
2016. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Költőnő? ***** válasza:
96%
Ha mketten enni akarnak, akkor mindkettőé
2016. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Vegyetek egy krumplihámozot tíz perc alatt 7-8 kg krumplit is megtudsz hámozni és pár száz ft
2016. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk a végére írhatjátok hogy F/N mert így nem tudjuk ki a férfi- és ki a nő válaszoló.
2016. júl. 20. 11:22
 8/27 anonim ***** válasza:
38%

a betonozás is női munka...csinálja 4ny4d :D


ez így ennyiből nem dönthető el szerintem...

biztos jól esik a nőnek, ha besegít a férfi...de van amikor csak nagyobb károkat csinál :D

vagy épp a nő egész héten nem csinál semmit, vagy vezeti a háztartást...a férfi pihenhetne a heti robotolás után, de a nő befogja krumplit pucolni :D vagy épp a nő robotol egész héten, a férfi meg lustálkodik és még ezt is elkerülné...


23F

2016. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

azé, aki enni akar az ételből.


F

2016. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, aki bevállalja.
2016. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!