Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, nok! Nektek is gondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok! Nektek is gondot okozna?

Figyelt kérdés

Baratnommel 2honapja lakunk egyutt,de mar problemazik a munkamon. Olyan munkahelyem van ,ahol sokszor ejjel dolgozom. Az utobbi 2hetben egyre tobbet feltekenykedik,problemazik azon,hogy ejszaka dolgozom,nem erti meg ,hogy ezzel jar a munkam. Sokszor mondja,hogy biztos a regi csajaimhoz megyek meg csak el akarok menni masokkal tolteni az ejszakat..

Ezenkivul mondhatni tokeletes a kapcsolatunk..

Nektek is gondot okozna ha a pasitok max. 3alkalommal egy heten ejszaka dolgozna?

Kort irjatok ha kerhetnem! :)


2016. aug. 12. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hülye. Én nem problémáznék ilyenen.
2016. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg is igy dolgozik ... Es az elmult 6 evben is ...


Ha meg felre akar menni hajra, tenni ellene ugysem tudnek ...

2016. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Régen jártam egy portással aki egy kietlen gyártelepen dolgozott, szóval nem , nem volt belőle sértődés, ha erre gondolsz.
2016. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem okozna gondot, max hiányozna azokon az estéken, de a féltékenység egy betegség, amit szerencsére én "nem kaptam el". :)


Beszélj vele, mert ez így nem normális!

20

2016. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem problémàznék rajta. Bàr nekünk nincs ilyen gondunk. Mindketten hétköznap dolgozunk, hétvége szabad.


Ha eddig is tudta milyen a munkàd akkor milyen alapon megy a hiszti? Beszélj vele. Vagy ha nem hagyja abba, lehet, hogy mégsem ő a neked való nő. Betegesbe hajló ez a féltékenység, ami hosszú tàvon elviselhetetlen. Tapasztaltam ilyesmit, csak férfi vàltozatban.

2016. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ez azt jelenti hogy a barátnőd egyszerűen nem bízik meg benned.

Az én párom jelenleg külföldön dolgozik és mégsem problémázok azon hogy más nőkkel lenne meg ő sem azon hogy esetleg én csalnám meg,mert maximálisan megbizunk egymásban. Enélkül nem teljesen egészséges egy kapcsolat szerintem.

19/L

2016. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A férjem havonta úgy két hetet éjszakázik, de akkorminden nap. Nekem annyiban gond, hogy nehezen alszom el nélküle. De hülye nem vagyok és nem kombinálok összevissza. Azért is vagyunk együtt, mert megbízunk egymásban. Enélkül élhetetlen egy párkapcsolat.

30/n

2016. aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem meg főként otthonról dolgozik, heti 1 kontaktnappal, akár otthon is tudna nőket fogadni. :D Aki akarja, megoldja. Nem csak éjjel lehet szexelni. Én hagynék neki egy kis időt, hogy megszokja, de az nem normális, hogy gyanusítgat. Egy idő után elfogyna a cérnám.
2016. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nem okozna gondot.
2016. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozna gondot. Aki féltékeny, nem tudsz mit csinálni vele, vagy megszokod vagy megszöksz. Én mondjuk csak éjjel dolgozok, tehát olyan pasival nem is állnék szóba, akit ez zavar.
2016. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!