Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Velem van a baj? Teljesen el vagyok kenődve. Nagyon jól megvagyunk a párommal, szeret, stb, de mégis van egy kis probléma, ami talán csak nekem jelent gondot. És ez a szex.

Figyelt kérdés
Nagyon jó vele, csak én többször csinálnám. Ezt a tudatára is hoztam, de sajnos, nem igazán foglalkozik vele. Nem tudom mi lehet a baj. Biztos hogy szeret mert mindig mondja is, ölelget, puszilgat... (este is az ágyban, de ennyi) azt sem hinném, hogy nem kívánna, bár már ez is megfordult a fejemben... Talán lehet oka a korkülönbség? Ő 10 évvel idősebb nálam. Annyira bánt ez a dolog.24N
2012. jún. 8. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Te fiatal vagy és nő. Nőként 40 évesen is ugyanúgy fogod kívánni a szexet, hacsak nem leszel valami oknál fogva frigó'. Ő meg idősebb és pasi. Megnyugodott már a kis lelke, nem hajhássza annyira az élvezeteket. Beéri kevesebbel. Úgy gondolhatja hogy a boldogsághoz nem elengedhetetlen a szex. Add tudtára, hogy márpedig neked kell az adagod, hidd el aktiválni fogja a kiscsávót ha szeret... :)
2012. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pedig mindig azt hittem hogy ez forditva van... :) fura.
2012. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem. Már mondtam neki, hogy én akár minden nap..... :( Nem tudom elképzelni mi lehet a hiba...
2012. jún. 8. 07:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, én speciel maszturbálni szoktam.


21/N

2012. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az is zavar, hogy most akkor neki nem is hiányzik a többszöri szex? Jó így neki?
2012. jún. 8. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én is azt hittem, hogy fordítva van ez általában. Szerintem próbálj szexi lenni. Izgasd fel, förgesd fel a szexuális életeteket. Vigyél bele valami újat. Ha nem reagál erre sem, akkor kérdezz rá konkrétan, hogy mi a baj, mi az oka, hogy nem akarja többször a szexet.
2012. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!