Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várni ilyen pasira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni ilyen pasira?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 03:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hat ö nem akar szakitani !AZT mondta hogy neki nice senkije stb de facen meg likeolgatja a csaj ismerösének aképeit meg dicsérgeti is ellenben nekem egyik képemet sem likeolja be és nem dicséri meg hogy szép vagyok!
2016. aug. 14. 14:00
 12/15 A kérdező kommentje:
Facen neki csak annyi van kirakva hogy kapcsolatban de úgy van neki beállitva hogy csak ö lássa senki más!
2016. aug. 14. 14:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondd egyszer-kétszer, hogy most nem érsz rá, más programot csináltál a barátnőddel, inkább vele leszel, mert úgy érzed, te nem kellesz neki komoly kapcsolatra, jobb, hogy ha hanyagoljuk egymást. És ne hívogasd! Aztán majd meglátod, hogy ezzel eléred-e azt, amit szeretnél. Ha nem, akkor ne írj neki többet, ne hív sehova, keress más szórakozást, menjél úszni, evezni, kirándulni, könyvtárakba stb., ott lehet normális, komoly emberekkel is ismerkedni.
2016. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen Pont ezt csináltam hogy AZ egyik bnömmel bulizni mentem és szarul ezért neki hogy elmentem nélküle holott nekem AZ volt AZ elsö hogy megkérdeztem hogy megyünk e bulizni erre AZT mondta hogy nem igy bnömmel mentem és szakitani akart velem!Ö Pont AZ ellenkezöjét állitotta hogy ö kérdezgette tölem hogy megyünk e valahova és AZT mondtam hogy nem mármint a párom állitotta ezt !
2016. aug. 16. 14:36
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen Pont ezt csináltam hogy AZ egyik bnömmel bulizni mentem és szarul esett neki hogy elmentem nélküle holott nekem AZ volt AZ elsö hogy megkérdeztem hogy megyünk e bulizni erre AZT mondta hogy nem igy bnömmel mentem és szakitani akart velem!Ö Pont AZ ellenkezöjét állitotta hogy ö kérdezgette tölem hogy megyünk e valahova és AZT mondtam hogy nem mármint a párom állitotta ezt !
2016. aug. 16. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!