Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes várni egy pasira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy pasira?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a szitu, hogy van egy srác akivel (pár hónapja) elvagyunk (semmi extra nem történt még köztünk). Először csak barátságnak indult de megváltozott a hozzáállás, soha senki nem törödőtt ennyit velem... (beleszerettem) megmondta, hogy én sem vagyok közömbös a számára. A probléma az, hogy van barátnője akivel régóta együtt van, de nagyon sokat veszekednek, meg párszor szakítottak azóta de még mindig együtt vannak. Én vagyok akibe megbízik és mindent elmond nekem... Nem tudom hogy meddig érdemes ezt csinálni, meddig várjak rá???

Tényleg szeretem és ő is vonzódik hozzám. Ja a barátnője semmit nem sejt amúgy ismerem őt is...

Értelmes válaszokat szeretnék kapni! Köszi!


2010. máj. 12. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezd meg, hogy mit akar lépni.

Ha nem mondja ki egyértelműen, hogy veled akar lenni, akkor ejtsd a témát.

2010. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira rossz a viszony köztük akkor miért nem szakítanak? Amúgy meg arra a kérdésre hogy "Meddig érdemes várni egy pasira?" ebben az esetben azt tudom válaszolni hogy a lehető legkevesebb idejig. Mindenkinek jó lenne ha kiderülne hogy mi van köztetek.
2010. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én sem értem miért vannak még együtt... A csaja kihasználja teljes mértékben egyszer meg is csalta... A fiú viszont azt mondja hogy még szereti. Nem tudom mit szeret rajta vagy miért hülyít ha tényleg szereti...?
2010. máj. 12. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én ezt végigcsináltam, csak nálunk annyival komolyabb volt, hogy mi teljesen egymásba estünk. egy évig szenvedtem mire döntöttem, hogy elhagyom nem leszek senki másodhegedűse nekem egy komoly kapcsolat kell.

Egy hét múlva 10 szál vörözsrózsával csengetett be, azt mondta, hogy velem akar lenni és szakítottak. 2 hét múlva megláttam őket a plázában együtt.

Dobtam. Ennek már 1,5 éve, de azóta nincs egy normális kapcsolatom. Csak szenvedek nélküle.


Ő pedig a barátnője nélkül mert 23 évesen jöttek össze első szerelme volt. Nem tudja elhagyni...

Lehet, hogy belül szenvedek, de legalább megadom magamnak az esélyt egy normális kapcsolatra késöbb!


Ha úgy érzed nem érdemli meg hogy várd ne tedd! Merj lépni!


Bár azért te szerintem még fiatalabb lehetsz! Én 25 vagyok és lány! :) De ez utóbbit gondolom leszűrted!


Kitartást és rengeteg bátorságot és erőt neked a jó döntéshez!

2010. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

22 vagyok ő 24! Én szeretem! Nagyon is és várok rá csak az a baj, hogy szenvedek! Ha nem keresem pl 1-2 napig akkor hív telefonon, volt hogy napokon keresztül ő keltett telefonon. Nem hiszem hogy közömbös lennék számára, sőt biztos nem mert amiket mond meg amiket csinál néha az bizonyírja, hogy érez valamit irántam...

Ja nem beszélve hogy a barátnője elött is mond olyanokat nekem amire én a csaj helyébe totál féltékeny lennék, de ő semmit nem reagál tényleg azt hiszi hogy ez csak barátság...

2010. máj. 12. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet, csak fordítva. Én vagyok a "hősszerelmes" pasi, aki sokat törődik a lánnyal, akinek van egy szétesőben lévő kapcsolata.


Bár megmondta, hogy inkább barátkozna, én nem adom fel. Nem az hogy várok rá, nálam amúgy sme jönnek-mennek a csajok, de amíg van értelme, csinálom.


Most kicsit mellőzöm a lányt, hátha felébresztem benne a korábban irántam érzett vágyat. Mert anno vonzódott hozzám. Talán most lesz egy kis hiányérzete

2010. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt egy srác akire tulajdonképpen 9 hónapot vártam.. közben volt barátom is... a sráccal mindig mindent megbeszéltem, iszonyat jóba voltunk.. majd összejöttünk.nem tarott sokáig a dolog, szerintem mindketten túl sokat vártunk,és nem olyan volt mint amire számítottunk, tehát nekem nem érte meg várni !!
2010. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondta egyáltalán, hogy "szeret"?
2010. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki hogy "szeret"! De rengetegszer utal arra, hogy nem vagyok közömbös a számára és viszonylag sokat találkozunk! Szerintem ez már nagyon nem csak barátság az ő részéről sem! De minden nap keres valamilyen formába!
2010. máj. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!