Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hogy van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi meg egy nő. A férfi ezerrel hajt hogy megszerezze a nőt, de a nő nem akar semmit, legfeljebb szexet. A férfi addig fűzi, míg a nő belemegy a párkapcsolatba. (facebookon semmi a kapcsolatukra utaló jel)


Kicsit később a pasi lecseréli a nőt egy másikra, akivel kb hetente új kép van facebookon.


Gondolom akkor az első nő a férfinak csak unaloműző volt, de akkor miért nem érte be a csak szex kapcsolattal? Miért akart "komolyat", gyerekkel? Ha fel sem vállalta facebookon.


A második nőt meg ugye felvállalja...


A férfi gondolkodásmódja érdekelne. Segítetek megfejteni?

Ha kell tudok bővebb információkat.


2016. aug. 14. 14:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Telitalálat.
2016. aug. 14. 16:09
 12/16 anonim ***** válasza:
Zárd le azzal, hogy a második nő kifejezetten kérte, hogy legyenek fenn a dolgok facebookon. Te kérted valaha? Az, hogy "jó lenne ha kitennénk..." és az hogy "Miért nem vállalsz fel? :( ennyire nem érek neked semmit? :'(" nem ugyanúgy hat egy pasira. Az elsőt lehet ignorálni, a másodiknál dönteni kell... Szóval élj ezzel a tudattal és lépj tovább.
2016. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel nem érezte biztonságban magát melletted, mivel te csak méltóztattál megdugatni magad, de minden mástól elzárkóztál, amíg lyukat nem beszélt a hasadba. A másik nő meg gondolom kedves volt vele, odaadó, így könnyebben elengedte magát. De nem értem, minek pörögsz ezen. Vagy most, hogy már nimcs, kellene?

Hagyd a francba, már nem a te párod, nem a te életed.

2016. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Noren1989 ***** válasza:
#13assal egyetértek.
2016. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem. Nem kellene. Csak még mostanában is bekúszik gondolataimba. Nem tudom elfelejteni, pedig akarom.

Meg annyira belém beszélte hogy komolyan akarja, hogy én úgy terveztem örökre együtt leszünk. Erre előránt valaki mást, akivel úgy tűnik (a facebookos nyálcsorgatás miatt) hogy milyen szuper kapcsolat, és hogy mennyivel jobb, mint a miénk volt. És ez fáj azok után, amiket mondott. Kicsi szive utolsó darabkája vagyok, ami nem bír ki több összetörést,meg ilyenek.

Meg már biztos vagyok benne hogy megvolt a másik nő, közben meg engem hülyít, utána meg úgy állítja be, hogy mindenért én vagyok a hibás.

2016. aug. 15. 06:05
 16/16 A kérdező kommentje:
Jaj, azt nem is írtam, hogy ő gyereket akart tőlem. Ezzel beszélte belém, hogy örökre tervezzek vele.
2016. aug. 15. 06:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!