Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hogy van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi meg egy nő. A férfi ezerrel hajt hogy megszerezze a nőt, de a nő nem akar semmit, legfeljebb szexet. A férfi addig fűzi, míg a nő belemegy a párkapcsolatba. (facebookon semmi a kapcsolatukra utaló jel)


Kicsit később a pasi lecseréli a nőt egy másikra, akivel kb hetente új kép van facebookon.


Gondolom akkor az első nő a férfinak csak unaloműző volt, de akkor miért nem érte be a csak szex kapcsolattal? Miért akart "komolyat", gyerekkel? Ha fel sem vállalta facebookon.


A második nőt meg ugye felvállalja...


A férfi gondolkodásmódja érdekelne. Segítetek megfejteni?

Ha kell tudok bővebb információkat.


2016. aug. 14. 14:07
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:

Túl sokat hajtott az egyesért és a szex sem jó vele.


26/F

2016. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval. Valószínű, hogy az első nő nem volt túl fontos a férfinak, mint a második 23N
2016. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A két nő pár hónapig párhuzamosan volt. Az elsőt hívta szexelni, a másodikal progranokra járt el, (csak akkor még nem voltak a képek)
2016. aug. 14. 14:15
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
Értjük mi ezt. Ettől függetlenül igazad lehet. A második nő több téren elégíti ki a pasit. Ennyi az egész. Ez mindkét nemnél így működik.
2016. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mivel engem hidegen hagy a facebook, nem teszek fel semmit, ha a nőt is hidegen hagyja. Lehet, a másik nő odáig van érte, így a nyugalom érdekében feldob képeket. Nekem sem lenne nagy kérés, sőt át is adnám, hagy rakosgassa a képeket, ha ez boldoggá teszi.
2016. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az első nő tényleg szinte semmit nem oszt meg. A pasi sok mindent megoszt, de inkább idézetet, videót meg néha egy-egy képet. A második nő meg facebookon éli az élet. Minden képekkel bizonyítva.
2016. aug. 14. 14:45
 7/16 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Egészségére. Mindenki azt rak ki oda amit akar. Ha neked meg nem tetszil, akkor meg ne mézegesd. Ilyen egyszerű ;*
2016. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsanat a helyesirasi hibakert. De tenyleg nem ertem az ilyen embereket. Hogy minek kell ennyit masok eletevel foglalkozni...
2016. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért mert az én életem....
2016. aug. 14. 15:38
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
És te vagy az egyes.
2016. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!