Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevált helyek ismerkedésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevált helyek ismerkedésre?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, nem rég lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak. Soha nem voltam nagy csajozós, nem tartom magam csúnyának, habár szépnek sem. Tehát nem vagyok feltűnő jelenség. Viccesnek különösebben nem tartom magam. Ennek a rövid jellemzésnek a tudatában kérlek adjatok valami tippet, helyet az ismerkedésre. Valami új közösségbe szeretnék bekerülni (nyilván új emberek, több lehetőség). Azzal is tisztában vagyok, hogy mindennek az alapja a kommunikáció, amit próbálok is, de egyszerűen nem jutok egyről a kettőre. Szóval tippek ismerkedésre, ismerkedős helyek, programok (tánc kihúzva!)?

2016. aug. 14. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolás közben lehet ismerkedni.
2016. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy tanfolyamot, az is egy lehetőség. Társkereső oldalak, sportolás, strand.
2016. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdések.hu :D


Amúgy sport, hobbi, tanfolyam, buli, esetleg kezdj el zenélni, és csatlakozz egy zenekarhoz, ha van kedved. Koncert után jó csajokat fel lehet szedni :D

2016. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
thai box-ra járok, ritka a lány, mint a fehér holló :D futni szoktam, de egyenlőre nem volt olyan helyzet, hogy lehetett volna beszélgetni. Ami azért érthető is, mert az ilyen emberek többsége futni megy, nem beszélgetni közben.
2016. aug. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!