Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésre milyen helyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésre milyen helyek a legjobbak?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, és mindketten már eléggé vágyunk kapcsolatra, így aztán megbeszéltük, hogy elmegyünk egy buliba a közel jövőben, és ott felszedünk valakit.

Azonban, én kicsit tartok ettől, mert nem hiszem, hogy ez az egész nekem menni fog, odamenni valakihez, beszélni vele, meg ha elküld, az milyen égő... Plusz, sokan úgy vannak, hogy a fiú dolga kezdeményezni, de nekem ez nem megy, sosem csináltam!

Táncolni utálok, nem is tudok, az a diszkós lazán billegek táncot meg akkora gáznak érzem, kizárt, hogy én azt fogom csinálni! xD

Meg az egész annyira a látszatra megy, rám meg nem a külsőm miatt figyelnek fel az emberek...


17/F



2012. okt. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
csomagtartó.
2012. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hole Hunter ***** válasza:

Bizony a pasisságot meg kell tanulni és gyakorolni kell. Ha nincs megfelelől otthoni példa, kénytelen vagy improvizálni.

Nyugi menni fog! A visszautasítás pedig nem halálos ítélet...ha udvariasan tudsz visszavonulót fújni, akkor az önbecsüléseden sem esik csorba. Kitartónak kell lenni, de nem erőszakosnak. A tánc jó dolog...a vízszintes vágyak függőleges megnyilvánulása. Tessék megtanulni, rászánni az időt. A barátnőd biztos tud segíteni ebben. Ismerkedni pedig mindenhol lehet. Utcán, közlekedési eszközökön, boltban, neten...bárhol. Sok sikert!

2012. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj ott a lánybarátod, próbáld meg vele vagy ha nem akkor segítsen neked pl.: ha egy csaj leráz akkor tegyetek úgy mintha felszednéd lánybarátod és féltékennyé teszed a csajt vagy akármi, egy lány sokat segíthet a csajozásban :D
2012. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hallod erre van az alkohol megiszol annyit hogy bátor legyél de azért tudj beszélni!! és akkor pont leszarod ha elküldenek meg több bátorságod is lesz!! meg úgy elengeded magad és a tánc magától fog jönni!! :D ;) tapasztalat :D
2012. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A lánybarátom csak barát, de kb. együtt nőttünk fel, és nem az, hogy nem tudnám elképzelni, mert nagyon jó csaj, de tudom, hogy ő nem vevő rám mint nem-barát :D


Hááát, voltam már részeg, és akkor is ódzkodtam a tánctól! :D Nekem inkább a beszélőkémre hat az alkohol :D

2012. okt. 23. 20:53
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem egy buli a legjobb hely arra hogy egy fiú felszedjen egy lányt. Én 16 éves lány vagyok, de nem tudom elképzelni hogy ha egy buliba odajönne hozzám valaki hogy "járnál velem?" Igent mondanék. Ha meg félős vagy méginkább. Ha nem vagy szájhős, próbálkozz facebookon. Sokan gáznak tartják hogy valakire ráírsz facen hogy mennyire tetszik. De inkább ismerkedni próbálj ne rögtön a kapcsolatot akard. Ha bejössz neki úgyis lesz valami ha nem akkor meg mindegy. :) Ez az én véleményem.
2012. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hol laksz?
2012. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szolnok.

Igazából mással nem is tudnék barátnőt szerezni, csak a számmal (nem pajzán értelemben :D), viszont idegenekkel nagyon zárkózott vagyok.

2012. okt. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!