Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
Ha a fèrfi kijelenti, hogy az exe iránt töbvet érzett és jobban vonzódott, de már nem érdekli, mert tudja, hogy benne nem bízna meg? Engem ez nagyon sértett, azon gondolkodom, hogy többet nem keresem a pasit, akivel alakult egy kapcsolat.

2016. aug. 15. 21:55
1 2
 1/12 Gotland ***** válasza:
84%

Magyarul az ex szebb, jobb, jobban is szerette, de te pótléknak jó vagy, ameddig nyalogatja a sebeit.

Miért is vagy még vele?

2016. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%
Ez nagyon nem volt szép tőle, én a helyedben hagynám azt a férfit. Tudta hogy ezzel megaláz és megsért mégis kimondta. Ez nagyon bunkó volt!
2016. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A hapsid egy érzelmi toprongy!
2016. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsian érdeklődtem, hogy mit èrez meg, évek óta vége annak a kapcsolatnak, s azért vagyok vagy voltam, mert szeretem, de érzem, hogy az egész értelmetlen.
2016. aug. 15. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mit tennék ilyen helyzetben. Attól is függ, hogy hogy mondta. Milyen hangsúllyal. Meg , legalább őszinte volt, és te érzed rajta egyébként is, hogy mennyire szeret téged, és hogy tényleg csak egy "pótlék" vagy-e. Ha érzed, hogy szeret, meg te is őt, és boldog, harmonikus kapcsolatban éltek, és ő csak őszinte volt, mondjuk nem tudom, minek hozta fel, mert az viszont gyanús. Hogy hogy jutottatok el az exnek a felhozásáig, felemlegetéséig. Mert ha ezt csakúgy az orrod alá dörgölte, hát akkor az viszont nem volt, szép, innen nézve szakítanék, ha meg még esetleg indulatosan is mondta, akkor meg végképp méginkább. Hát, tényleg nem tudom.
2016. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy nem szeret. Én érdeklődtem, amúgy, hogy tudjam, hogy gondolkozik, mit érez az ex iránt.
2016. aug. 15. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, egy teljes, átélt kapcsolatot többre értékelt, mint a tiéteket, ami még csak alakulgat... és te sem taksálod valami sokra, hiszen ennyiért már fel is rúgnád?


Hát... egodurci az mindenesetre van sok. Szerelem meg semmi. Tehát én is szakítanék, csak más okból, mint te.

2016. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Felrúgnám. Nem egyszer alázott meg úgy, hogy nem is vett észre...
2016. aug. 15. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Minek kéne felhánytorgatni az exet, ha valami jól megy? Ha pedig már felhánytorgattad, Kérdező, azt hiszem, már valami nem ment jól, nem működik ebben a kapcsolatodban. De hát vagy tanítsd meg neki, hogy figyeljen oda, válogassa jobban a szavait, vagy pedig, hogyha tényleg nem szándékkal csinálta, mert észre sem vette, és te ezt tudod, és még így is zavar, hát akkor szerintem mindenképpen szakítani kéne; inkább most gyere ki ebből a kapcsolatból, mikor még az elején vagytok, vagy nemtom, volt valami komi, ami úgy értelmeztem, erre utalt. Ha direkt csinálja, hanem , de te megalázónak érzékeled, akkor te el tudnád vele képzelni egy egész életen át, hogy együtt éltek? Szerintem nem lesz így jó. Két ember azért szokott együtt lenni, mert örülnek egymásnak, mert szeretik egymást. Mert simán csak jó, és kész, de ha nektek ez nem jó így együtt, meg ő is tudna találni olyat, akivel jobban érezné magát, szerintem váljatok külön, lépjetek külön utakra, hát még ha akaratlanul is, de folyton, lépten-nyomon megbánt, akkor szerintem egy ilyen kapcsolatnak nem lenne túl sok jövője. Ha tényleg szeretitek egymást, szerintem itt ez pont olyan helyzet, hogy el kéne engednetek egymást, és megadni egymásnak a lehetőséget egy mégnagyobb boldogságba , mert akkor viszonylag asszem, hogy harmonikus bár a kapcsolatotok, de ha nem mennek úgy a dolgok, ami az elképzelés, ami az ideálisnak mondható lenne mindkettőtök számára, akkor szerintem érdemes szakítani, teret adni, lehetőséget adni, hogy jobb lehet valaki mással.
2016. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*boldogságra
2016. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!