Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem?

Figyelt kérdés

Mit akart tőlem?

A srác egy több évig tartó komoly kapcsolatából lépett ki nemrég amikor felkeresett facebookon. Randiztunk párszor. Majd közölte, hogy bizonytalan. --> én nem látva értelmét a dolognak kb. fél évig nem találkoztam vele. De ő időnként mindig rámírt, mennyire szeretné.

Beadtam a derekam, de a forgatókönyv ugyanúgy zajlott.. ugyanúgy elbizonytalanodott. (Nem feküdtem le vele.Úgy éreztem nekem szeretkezés lenne neki meg szex és ez nem lenne jó.)

Már vége kb fél évnyi könyörgése és 7-8 tali után.


A srácnak amikor elkezdtünk találkozgatni, érezni lehetett rajta, mennyire össze van törve a szíve.

Valamiért azonosultam a fájdalmával.


Azt a tanúságot vontam le ebből, hogy egy bizonytalankodó férfival érdemes minden kapcsolatot megszakítani. Ha a srác már az elején bizonytalankodik az nagy valószínűséggel sosem lesz szerelmes. Bármennyit rinyál utána.

Mit gondoltok erről? Hasonló tapasztalat?



2016. aug. 18. 10:54
 1/3 anonim válasza:
Mégis mit vártál?A srácnak több éves komoly kapcsolata volt.Valószínű hogy nagyon szerette a bnőjét.És csak azért bizonytalan mert fél hogy ennek a kapcsolatnak is vége lenne és nem akar megint akkora fájdalmat érezni.Erre még nem gondoltál?Nem véletlenül érezted hogy a srác össze van törve.Elég nagy esély van rá hogy tényleg így van.Tényleg összetört.És nem akarja újra ezt a fájdalmat érezni.
2016. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam a sztoriból, hogy azért vetett véget a kapcsolatnak, mert "nem szerelmes".

Tehát nem a félelme miatt az újabb csalódástól.

2016. aug. 18. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól kezelted a helyzetet.


Nem érdekelted a srácot, nem volt szerelmes beléd, viszont szívesen megfektetett volna, ha van rá lehetősége, valamint élvezte, hogy figyelsz rá és foglalkozol vele. Röviden kiváló szabadidőpartner voltál neki.


Valószínűleg ráérzett arra is, hogy ezzel az "összetörték a szívem, nagyon rosszul érzem magam" előadással szánalmat ébreszthet irányodba, amellyel fenntarthatja az érdeklődésedet és ha szerencséje van, még le is fektethet.


Ha egy férfi akar, akkor akar és akkor nem fog tökölni meg rinyálni. Ha meg nem akar, akkor jön mindenféle felhőztetés, de nem fog semmilyen komoly lépést tenni.

2016. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!