Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, mert magasabb vagyok a barátomnál?

Figyelt kérdés

Mindig is zavart a magasságom, de már nagyjából sikerült túltennem magam rajta, legalábbis azt hittem míg össze nem jöttem a barátommal. Ha egyedül vagy bárki mással megyek valahová, legyen fiú vagy lány, általában csinosnak érzem magam, még akkor is, ha az illető jóval alacsonyabb nálam. Viszont ha a barátommal megyünk valahová, akkor egy nagy, esetlen zsiráfnak látom magam, pedig ő csak 2-3 centivel alacsonyabb nálam. Ilyenkor előjön az a középiskolás lány megint, akit mindenki csúfolt, mert akkor még a magasságom mellett kicsit duci is voltam. Azóta kikupálódtam, de az önbizalomhiány még megmaradt.

Mit lehet ezzel kezdeni? Hogy ne gondolkozzak ilyeneken?


2016. aug. 18. 21:25
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
100%

néz a barátodra,hogy mennyire szeret így ahogy vagy

te vagy neki a legszebb nő!!!!!!!!!!!!!

és ne foglalkozz a párcentiddel!!!

2016. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
1-2 cm! omg hány éves vagy te 10? akkor minek jöttél össze vele?
2016. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is kicsit esetlennek érzem magam, ha nálam alacsonyabb emberek közt vagyok. Pedig engem nem is csúfoltak vele, átlagos a testmagasságom.
2016. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az hülyén néz ki, ha egy nő magasabb a barátjánál, mi van, ha magassarkút vesz fel? Öccsének néznék.
2016. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hordok magassarkút, még csak az kellene!
2016. aug. 18. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:
fú, én meg tudlak érteni, engem is sokat csúfoltak régebben (178 cm), és azóta bennem maradt hogy 'túl' magas vagyok... barátnőkkel már úgy-ahogy normálisan érzem magam, de egy alacsonyabb fiú mellet, hát... nem biztos hogy igazán csinosnak, nőnek érezném magam (attól függetlenül, hogy nagyrészt meg vagyok elégedve magammal). próbálj nem erre gondolni, hangsúlyozd a fejedben a fontos dolgokat, de ha nagyon nem megy, akkor lehet nem kéne erőltetni. ez sajnos nem olyan dolog amin lehet változtatni, csak te tudod a felfogásodat.
2016. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hany centi vagy?nem tudom en 174cm vagyok de imadok ilyen magas lenni:Dsenki nem csufolt ezert soha nem tudom itt nincsennek olyan sekelyes emberek mint nalad.a srac akivel kavarok az is alig magasabb nalam de igy szeretem.es figyelj gyonyoru,magas lany vagy es ne erdekeljen mas velemenye mert ez vagy te es aki szeret azt nem erdekli h milyen magas vagy.es amikor valaki beszol gondolj arra h az az o problemaja es huzd ki magad es mutasd meg h te sokkal jobb vagy mint h rosszul erezd magad:)
2016. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon magas vagyok sajnos, 183 centi. A barátom is magas, 180 körül, csak az a helyzet, hogy velem még a magas férfiak is általában csak egymagasak, jó esetben. Csak egy komoly barátom volt, ő bőven 190 felett volt, vele jól éreztem magam, de azóta bárkivel randiztam, mindig ugyanez volt a probléma. Annyira haragszom magamra, hogy ilyenek zavarnak, pedig általában nem vagyok egy felszínes ember. :(
2016. aug. 18. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ha valakinek ilyen érzései vannak, azzal nem sokat lehet kezdeni. Van akit zavar az ilyesmi, van akit nem annyira, vagy hamar túlteszi magát rajta. Én csak egy dolgot látok, ha ennyire nem tudsz megbarátkozni a helyzettel, hogy keress egy 190 fölötti pasit...
2016. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megértelek... Az én pasim majdnem 10 centivel alacsonyabb. Olyan nehéz nőnek éreznem magam mellette! Dehát olyan nehéz rendes pasit találni!!! Én úgy vagyok vele, hogy ennyi belefér, ha minden más okés.
2016. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!