Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényszerkapcsolat! Szitu: Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszerkapcsolat! Szitu: Az ismerőseim már régen cikiztek, hogy nincs nőm. Én nemrég belementem egy olyan kapcsolatba amiben nem tudom biztosan, hogy boldog vagyok e. Olykor úgy érzem igen, de valamikor nem. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt miért mi mondjuk meg helyetted? Ha nincs kapcsolat, hülye haverjaid ismét szívatnak és belemész egy másik ilyenbe, nem? Akkor meg tökmindegy.
2011. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Miért mások elvárásának akarsz megfelelni? Nem lehetsz egy erős jellem...
2011. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Önbizalom-hiányos vagy. Kezdj el saját erőből elérni dolgokat, ne kényszerből és ne szánalomból. Akkor majd megtanulod becsülni magadat! A barátaidat meg cseréld le!
2011. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyilvánvalóan nem a barátaid és éretlenek. Ha olyan tapasztaltak lennének, akkor tudnák mennyi szenvedéssel jár egy olyan kapcsolat, ami nem őszinte. Semmi értelme nincs egy olyannal kezdened,akihez nem is vonzódsz igazán és nem akarsz hozzátartozni.Egyrészt viszont tanulság lesz számodra., ugyanakkor elég önző vagy a partnereddel szemben, aki lehet hogy őszintén szeret.Szerintem még most legyél vele őszinte, hogy ne élje bele magát nagyon ebbe a kapcsolatba.
2016. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Járjanak a haverjaid a csajoddal. Te meg élj boldoga(bba)n.
2017. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!