Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert utaljak a nok a testeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert utaljak a nok a testesebb ferfiakat?

Figyelt kérdés
A nok mifelenk csak a vekony ferfiak utan sovarognak-a kisse testesebb urak meg mennek a levesbe!

2016. aug. 19. 16:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
170 cm vagyok 85 kiló, testes lennék? Ja bocs, izmos vagyok. Nem a súly számit hanem a testzsírszázalék
2017. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a testtel lesz gond, hanem veled. A test az csak a külső. Valószínű, ha szupermodelleknél próbálkozol, akkor elvárják, hogy neked is legyen top tested.. de ha átlag csajok sem akarnak, akkor valszeg más lesz a gond. A test csak test. Nézz körül, mindenféle testalkatú embert látsz kint, akinek van párja. Függetlenül attól, hogy 50kg illetve 150.
2017. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, erre gondoltál-e, de most kifejezetten "divat" az apatest és sok nőnek bejön.

Nekem is inkább ez, mintha valaki nagyon ki van gyúrva.

De az ilyen általánosító kérdéseknél mindig az jut eszembe, hogy 2 csajnál ez volt és már minden nő ilyen..

Neked testes férfiként a testes lányok jönnek be, vagy elvárod,hogy a csaj legyen "fullos"?

2017. márc. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én nem utálom de azért ne is legyen egy elhízott állat.szeretem ha van egy kis pocakja a páromnak. Őt zavarja de én kifejezetten szeretem
2017. márc. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Mert nem szoktam hozzá.

Gyerekként speciel szégyelltem a távoli kövér rokonságunkat.

A kövérek felnőttként is undort váltanak ki belőlem.

Szerintem tudatalatt mindenki az egészséges géneket keresi.

2017. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 kolosszus22 ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz, 190 cm vagyok és 102 kg, szóval nem vagyok egy apró legény, mondjuk mellette jóképűnek is tartanak a nők, de a termetem is sok nőnek vonzó. Mondjuk nem a kis zsúrpubi tizenéves lányok között kell keresgélni akiknél a férfi még a korosztályukból fakadóan a 40 kilós, feltornyozott hajú, 40 kilós feszülő női naciban szaladgáló nyomikat jelenti. Ha ebben a korban vagy te is akkor inkább az van, hogy nem felelsz meg a divatnak, később a huszonéves nők ízlése már jelentősen átalakul és a férfias férfiak előtérbe kerülnek náluk. Egyébként ízlés dolga, senki nem jöhet be mindenkinek, én is tudok olyan nőt aki kifejezetten vékony, cingár pasikra bukik, a másik nő meg rá se bírna nézni ilyenre, nem vagyuk egyformák, így kerek a világ, szerencsére nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

29F

2017. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Bemész a boltba kaját venni, van rá lehetőséged, pénzed hogy pick szalámit vegyél, akkor jóhogy nem éred be egy tescos felvágottal
2017. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
51%

az en ferjem 182 magas volt es 68 kg amikor osszehazasodtunk. most 180 magas es 88 kg es van egy kis sorhasa ami vicces mert csak voros bort iszik azt is keveset. viszont en 170 /62 voltam hazasodaskor most 167/95 vagyok. es mind a ketten szeretjuk egymast ugy ahogy vagyunk. es kozben eltelt 40 ev hazassagban;-))))

nem az a lenyeg hogy ki mekkora hanem az hogy megtalalja a parjat akit tud szeretni. akkor is ha alacsony sovany , magas kover szakallas vagy kopasz. es egyaltalan nem mindegy az sem hany eves korrol van szo.

2017. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

utolso vagyok megegyszer.

en egeszen fiatal koromban is viszolyogtam pl. a kigyurt nagy bicepszes vastagnyaku ferfiaktol. kifejezetten felelmet keltettek bennem. raadasul ezek legtobbszor a kulsejukon kivul semmivel sem kepesek torodni.

2017. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én még sosem voltam testesebb férfival, de engem egyszerűen a mérete zavarna, hogy túl nagy, túl nehéz. Ha nagyon izmos, akkor is, ha nagyon kövér, akkor is.
2017. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!