Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álom miatt lelkifurdalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom miatt lelkifurdalás? Férfiakat kérdezek

Figyelt kérdés
Milyen éjszakai álmok azok, amik miatt ti férfiak, ha párkapcsolatban éltek, felébredve lelkiismeret-furdalást éreztek? Konkrét példákat is mondhattok, trollok kíméljenek.

2016. júl. 1. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy meghalt az a lány akit szerettem. Nagyon intenzív álom volt és mikor magamhoz tértem akkor nem tudtam, hogy ezt most álom volt-e vagy tényleg megtörtént a dolog. Percekig vergődtem ezen, nem tudtam eldönteni így az éjjel kellős közepén sírva telefonáltam neki, hogy megbizonyosodjak róla.. Felvette, elmondtam neki mi történt és utána nagyon rosszul éreztem magam, hogy ilyennel felzargattam és a hülyeségeimmel terhelem. Ez nevezhető amolyan lelkiismeret furdalásnak.


Bár te szerintem olyan jellegű dologra gondolsz, hogy valaki mással szexuális álom és emiatt történő bűntudat. Ebbe viszont nem kell túl sokat bele gondolni. Nem dönthetjük el mit álmodunk.

2016. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen még. Viszont olyan igen, hogy kiváltott belőlem egy bizonyos érzést, ami napokig nem múlt el. Szerelmes érzést, félelmet...stb A szerelmes érzés nagyon feldobott napokig.
2016. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ébren és álmomban is van egy státuszom (ki vagyok én, hol tart az életem, az én életem e egyeltalán) ha ezek egybevágnak, mégis olyan az álom (férelépés) akár érezhetem magam rosszul. Rám mondjuk nem jellemző, hogy mindenre emlékszem.
2016. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem érzek lelkiismeret-furdalást álom miatt, hülyeség lenne. Mi a párommal elmeséljük az álmainkat egymásnak, akkor is, ha épp mással szexeltünk álmunkban (ami nyilván nagyon ritka, de előfordul). Nem csinálunk gondot ebből.
2016. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja volt olyan, hogy munkahelyemen hirtelen minden ok nélkül lelkiismeretfurdalásom lett. Mintha megcsaltam volna páromat, pedig sose tettem ilyet, nem is tennék. Mivel semmi extra nem történt, így csak arra tudok gondolni, hogy korábban volt egy rossz álmom, ami előjött a tudatalattimból ébren valami oknál fogva. Egész nap borzalmasan voltam.
2016. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!