Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, tiszta szívből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, tiszta szívből szeret engem a barátnőm? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én érzem, hogy szerelmes vagyok barátnőmbe, a csillagokat lehoznám neki ha tudnám. Ő 19 én 21. Egymásnak az első igaziak vagyunk, minden szempontból. Olyan is vagyok, hogy sokat mondom neki a szeretlek szót, természetemtől adódóan. Lehet néha túl lelkes is vagyok dehát szeretem. A problémám az, hogy sokszor mintha ez nem lenne kölcsönös. Mármint ő is mondja néha hogy szeretlek, ritkán . Ő ilyen típusú hogy nehezebben mutatja ki, ezt már mondta többször. Igazából nem tudom hogy mi a bajom. Nem akarom megváltoztatni sem, de néha gyötrődöm, nem tudom hogy mi van most. Néha meg is bánt szavakkal, és sokszor van hogy minden más fontosabb mint én. (Sajnos most távkapcsban élünk, de nem sokáig már.) Féltékeny nem vagyok, teljesen megbízok benne. Csak lehet néha többet várnék el. Sokszor olyan jó minden, máskor pedig nem. Sokan mondják hogy ne stresszeljek, csak fogadjam el, hogy ilyen ő és hogy attól még szeret.

Ti mit gondoltok? Tapasztalatok etéren? Szeret? Nem szeret? Vagy csak nehezebben mutatja ki, de ezt fogadjam el?



2016. aug. 19. 17:31
 1/4 90-ben született F.. ***** válasza:

"ezt már mondta többször"

Mit akarsz még? Tetováltassa magára?

2016. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és mégis szeretem a barátomat. :)
2016. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy 20-asom rá, hogy nem szeret igazán. Mindig ez a "nem tudom úgy kimutatni" duma... Bocsi haver, de egy év múlva ilyenkor már nem lesztek együtt. Ja, s megsúgom, hogy nem Te fogsz szakítani...


(Tapasztalat)

2016. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én női szemmel azt mondom, hogy szeret téged. Nagyon sok párkapcsolatban lévő ismerősömtől hallom, hogy a párja alig mondja ki a "szeretlek" szót csak nagyon ritkán. Ne aggódj, csak pozitívan.
2016. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!