Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mackos pasiknak jol all e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackos pasiknak jol all e az elere vasalt pantallo alkalmi cipovel, es inggel?

Figyelt kérdés
29eves pasi vagyok es a baratnommel rendszeresen fogunk jarni szinhazba,es oda ez a dress kod illik-a kerdes feszengjek e benne vagy kicsit sem kell hiszen a husosabb ferfiakon is alhat jol ez az uriember viselet! Holgyeim velemeny?

#színház #pasi #öltözködés #telt #ünnepség #Pantallo #oltonynadrag #dress kod
2016. aug. 20. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, biztos jó lesz, de vagy 140 évet tévedtél.
2016. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fru_ ***** válasza:
Miért feszengenél benne? Oda így szoktak járni, akármilyen a testalkata.
2016. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pantalló az azért túlzás,egy fekete farmer is simán megteszi,vagy bármilyen alkalmi gatya.A apntalló amúgy is kövérít,ha lábtájon is vastag vagy.
2016. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1#2#3 A vasalt szovetgatyat hivom annak-eddig nem hordtam sem inget sem ilyen gatyat,mert ugy ereztem gombtestemet emeli ki-igazabol a testalkatom miatt merult fel,hogy feszengenek-maga a cucc jo lenne amugy! 180cm vagyok es 95kg amugy!
2016. aug. 21. 06:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz az alkatodon, ha egyszer ezzel az alkattal lett a barátnőd! Ha amúgy is tetszene az ilyen öltözködés, akkor meg azon se!

Olyan ruha meg nincs, amitől egy izmos pacáknak fogsz látszani, ahhoz más kell!

2016. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!