Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy olyan fordított világhoz, ahol a pasiknak lenne ciki, ha sok nővel lefeküdnének, és a lányok akkor lennének menők, ha minél több pasival szexelnének?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyik féltő se menő, de magánvélemény
2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Egy ilyen világban engem minimum ötször köveztek volna halálra.
2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem jönne be, nem akarok lúzer lenni de minél több férfivel sem akarok szexelni. Jó ez így, ahogy most van.
2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Miquel

+1 :D

2014. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
De jo lenne,akkor en.kurv*znam.le az osszes fiut
2014. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
HA megtehetném akkor sok nővel lefeküdnék, mind1 hogy ciki vagy sem.
2014. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Asszem, hogy bevállalnám, hogy reebancnak tartsanak. :D
2014. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélném el azt a mélységes dühöt, amit ez a férfiakból (per pillanat a nőkből) kiváltana. Igazságtalan lenne - csak úgy, mint a jelenlegi helyzet.


Képzelj el egy matriarchális rendszert, ahol minden a jelenlegi ellentéte. :D Teljes mértékben érthető lenne a "maszkulinisták" (feministák férfi verziói) igazságért és egyenlőségért való küzdése.

2014. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
akinek van agya az tudja hogy genetikailag a nőnek és az állatvilágban a nőstény egyedeknek az a célja hogy a lehető legjobb adottságú hímet keressék még a hím egyednek fontos volt emellett az is hogy minnél jobban szétszórja a "magvait" ettől eltekintve régen szánalmas ha bármelyik nembéli is többnek gondolja magát azért mert többször dugott.
2014. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, én MGTOW vagyok ;)
2014. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!