Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várjak egy ilyen nőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várjak egy ilyen nőtől?

Figyelt kérdés
5-6 talink volt eddig most lesz 30 van hàrom gyereke akiket apjukkal otthonhagy skivel elvileg szakitott csak együtt nevelik s gyerekeket jóban vannak.àr első randin volt szex is meg mindegyiken eddig. Nagyon teper értem és nagyon akar. Egy nő ezt hogy làtja mit kezdjek vele
2016. aug. 22. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, mit kene varni egy notol, aki azert hagyja otthon a gyerekeit, hogy az uj hapsijahoz menjen dugni. Sok jot nem.
2016. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Miért, talán vinnie kéne magávala gyerekeit, ha megy az új pasijával dugni?

Vagy anyaként ne járjon pasizni?

2016. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Anyakent ne jarjon mas pasik lakasara dugni, (pardon randizni...) mikozben meg az elozo pasijaval sem rendezte a kapcsolatat, igen. Szerintem ez nem olyan nagy dolog, normalis emberek kozott igy szokas.
2016. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Max szül neked egy negyediket... '-De az ilyen jobban jár ha lenyeli!
2016. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj sem azzal, hogy az apa is neveli a gyerekeket, sem azzal, hogy az exek nem lesznek ellenségek.
2016. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sőt azóta elhanyagolja a gyerekeit is. Betegen otthonhagyta őket hogy velem legyen. Szerelmes belém teljesen. De ennyi idő alatt igy?
2016. szept. 6. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem lelkileg nincs rendben vmi a nővel. Melletted lehet nőnek érezheti magát,mert kedves vagy vele,és ezt szereti, és lehet nem igazi szerelem részéről,és ezért érzed furcsának a helyzetet. Sztem neked lesz rosszabb lelkileg ha folytatod.

25l

2016. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet ki van éhezve rá, hogy nõként bánjanak vele, elvégre egy csõdbe ment kapcsolat után egyedül érezheti magát.

A gyerekeket nem kellene elhanyagolni s ha tényleg külön van az apjuktól akkor egyedül ez a gond.

2016. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedül hagyta őket talán?
2016. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!