Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 eves pocakos ficko vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 eves pocakos ficko vagyok, a felesegem ott hagyott, es osszejott egy fistalabb sraccal aki edzo mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
20evig egyutt eltunk most ott hagyott,mert azt mondta unja mar ,hogy nem vagyok igazi ferfi csak egy hajas diszno-igy inkabb elkezdett mozogni jarni es osszejott egy 35eves sportos sraccal! 20ev utan ez rosszul esik nekem,de valahogy csak kiheverem!Hol nezek uj par utan aki elfogadja,hogy kicsit erosebb testalkatu vagyok 176 cm es 95kilo!

2016. aug. 23. 07:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Talán inkább kezdjél te is mozogni...
2016. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Valószínű nem csak a testalkatoddal volt a baja..., mert egy pocakos férfi is tud szexi lenni.
2016. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

Egy pocakos, mackós férfi igen, de egy 95 kilós, 45 éves, aki az életben nem mozdult meg sport címszó alatt, az nem szexi.


Kérdező, nem foglak áltatni, mert nem látom értelmét.

Az a helyzet, hogy találhatsz másik nőt, de ebben az esetben könyveld el, hogy be kell érned kevesebbel, mint a volt feleséged.

Pl. tényleg olyan nőt keresel, akinek mindegy kicsoda, csak elfogadja gyerekestől, és a fizetést hazaadja.


Ha nem akarod ennyire leadni a színvonalat, akkor kénytelen vagy magadon változtatni, és fogyni.

Gondolom, a feleséged se így kezdte, hogy beköltözik a fiatal edzőhöz, előtte azért legalább finoman jelezte, hogy nem kíván már, és jó lenne alakítani magadon.

Mikor arról van szó, hogy szülés után egy nőn marad felesleg, nagyon könnyen odaböffenti mindenki, hogy fogyjon le, vagy ne csodálkozzon, ha megcsalják. Nem tudom, miért hiszik azt a férfiak, hogy nekik a házasság alatt megengedett, hogy elhagyják magukat, és ne akarjanak kívánatosak maradni a feleségüknek.


Tanulj a hibádból, és kezdj új életet.

2016. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#1#2#3 Koszonom a valaszokat! Hogy kezdjek sportolni! Mit ajanlotok? Amugy korabban nem jelezte,csak mikor a srac felbukkant!
2016. aug. 23. 08:04
 5/34 anonim ***** válasza:
9%

Nehogy csüggedjél. Tudom, itt csak a kockahas az elfogadott. Ugyanezzel a magassággal, 90-100 között mozgok.

Kilépsz a való éltbe innen, lesz nem egy akár huszonéves nő is aki örömmel bújik hozzád. Egyáltalán nem vagyok még középszerű pasi sem és 40-50 között sem volt gond találni bújós nőket. Tudsz, kicsit kedvesen viselkedni, neked sem lehet gond. A nők jó része, értékeli, ha lelkét ápolod.

2016. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

:-)

Ha ápolta volna a felesége lelkét,akkor nem lépett volna le az asszony egy külsőség(izmosabb test) miatt!

2016. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Jók ezek a válaszok... Persze h csak a férfi hibája ha otthagyják,mert há szegény asszonynak milyen sanyarú sorsa volt mellette.. De ha a faszi lép le! Na akkor isten elleni vétket követ el,itt is a nő az áldozat. Minden út Rómába vezet.
2016. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

Hopp..ezerből egy, amikor nem a férfi lép le.

Valószínűleg elege lett az otthon tespedésből és a szexhiányból, mert te öt perc után már lihegtél (már ha a hasadtól odafértél) meg attól, hogy utoljára tíz éve vitted el egy romantikus vacsira, adtál neki egy csokor virágot, meg elvárod, hogy az asszony mosson, főzzön, takarítson.

Örülj neki, hogy nem megcsalt hanem tisztességgel szakított, szedd össze magad és kezdj el változtatni. Más nőket ugyanígy elhagynak, csak még rájuk marad két gyerek teljes gondozása is.

2016. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
37%
"Valószínűleg elege lett az otthon tespedésből és a szexhiányból, mert te öt perc után már lihegtél (már ha a hasadtól odafértél) meg attól, hogy utoljára tíz éve vitted el egy romantikus vacsira, adtál neki egy csokor virágot, meg elvárod, hogy az asszony mosson, főzzön, takarítson." Igen, és te biztosan tudod, hogy ez így is volt, hiszen a 20 év alatt, minden egyes percben ott voltál velük.
2016. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%

En ferjem is pocakos es imadom.:)

Nincs gond semmivel.

A nejednek kapuzarasi panik FÈLESÈGE van.

2016. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!