Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem elakar hagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elakar hagyni 2012,12,15 volt az esküvönk előtte jártunk 2 évig amikor a lagzi volt ö már terhes volt és most van egy 3,5 éves lányunk nemtudom mitévo legyek?

Figyelt kérdés

#házasság #párkapcsolat elhagyás
2016. jún. 18. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát megírhatnád, hogy miért akar elhagyni. Nem jöttök ki jól vagy másik pasi stb mert nem mind1. Ha szereted, akkor mutasd meg neki és hódítsd vissza és ezt akkor is mondom ha nem másik pasi miatt váltok, mert lehet csak kihült a kapcsolat. Ha meg csak nem akarsz egyedül lenni és azért marasztalnád akkor engedd elmenni. Had legyen boldog mással.
2016. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát az okot véletlenül fedeztem fel mert babrált a mobilomon és a mesenger üzit én kaptam meg egy másik koma irta,hogy szereti a párom is vissza irt kérdeztem mi volt ez ö mondja megbánta es most a szüleinél van holnapig mert mondta agyak időt átgondolni nem éertem mindennél jobban szeretem öket
2016. jún. 18. 08:55
 3/10 A kérdező kommentje:
De hogyan mutasam ki neki hogy szeretem?mindent megadtam neki edig is tegnap adtam neki virágot aztmonta ez nem old meg semmit most csak ö dönt remélem jol fog mert mondta hogy számitok neki meg hogy szeret 50 50 százalékban,mit tegyek ???
2016. jún. 18. 09:03
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Manipuláld a gyerekkel és hogy az apjára is szüksége van.

Mondd, hogy neked ez a két nő az életed és megszakadna a szíved, ha elveszítenéd bármelyiküket.

Mondd, hogy nincs sok mindened, de azt rájuk fogod áldozni és a halálod napjáig óvod, véded őket, a családodat, mert számodra ők a Család.


Stb, biztos te is tudsz ilyen sablonokat, csak gondolkodj kicsit.

2016. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az hogy mondta ne zsaroljam az érzéseivel
2016. jún. 18. 09:47
 6/10 A kérdező kommentje:
nemtudom mitévö legyek nem sirtam soha de most egyfojtába mert igazán szeretem öket egyedül vagyok a házba minden rájuk emlékeztet
2016. jún. 18. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
En csak a kislany miatt sajnalnam a dolgot, nehogy mar te konyorogj neki, amikor o csal meg valszeg, ember vagy basszus, meg ha te rontottal volna el vmit, akkor megertenelek, de igy... Es tanulj meg helyesen irni legy szives, mert rossz ranezni az irasodra
2016. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:
Eddig a te szemszögedből minden szép és jó volt?
2016. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi jelet nem adott annak,hogy baj van és mondom véletlenül jöttem rá az egészre,én is sajnálom a kislányt mert ö a mindenem és mindenemet oda adnám értük.
2016. jún. 18. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:

A 4-esre ne hallgass, ha nekem a gyerekkel jönnél, meg fenyegetőznél AZONNAL elhagynálak!


TE mit tettél a kapcsolatban? MErt, ha mást keres, vszeg - hacsak nem első vagy neki és kiélné magát -, akkor veled is baj van.


Üljetek le, beszéljétek meg aztán döntsetek - és a kiscsajt hagyjátok ki belőle!

2016. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!