Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Veszprém-Pest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Veszprém-Pest távolság még kibírható? Vagy számolni kell az elhidegüléssel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 12:50
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Erre nem lehet nagyon mit mondani! Attól függ milyen alkatúak vagytok. Aki megveszik ha nincs rendszeres testi kontakt, ott valószínűleg az érzések is kihűlnek majd. De számít, hogy mennyire erős az alapotok, mennyire vagytok csapatjátékos alkatúak, mennyi kommunikációt törődést igényeltek és hogy milyen hatások fognak érni titeket külön-külön.


Egy távkapcsolatnak nagyobb az esélye, ha van közös alapotok, mintha eleve távolról startoltatok.


Szóval ebben az egyenletben annyi a változó, hogy nincs az a csillagjós, aki meg tudná mondani nektek a frankót.


Minden rajtatok múlik!

2016. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2000 km a táv és nincs elhidegülés. A ti távotokkal bőven lehet minden hétvégén találkozni ami szerintem ideális. De ahogy az első is írta, ez személyfüggő. Van aki 2 napot se tudna a párja nélkül tölteni, van akinek 3-4 hét is kibírható külön.

Ami a legfontosabb, hogy ne félj elmondani a párodnak ha téged zavar valami. Ha szeret akkor képes lesz kompromisszumot kötni. Nálunk például eleinte kevés volt a kommunikálás, erről szóltam neki és megállapodtunk egy rendszerességben amit azóta is tartunk és működik a kapcsolatunk.

2016. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ekkora tavval mi minimum minden masnap egyutt lennenk 2300 km utan, ne viccelj :D. Ha valakit tenyleg szeretsz attol nem hidegulsz el soha. Legalabbis en ezt tapasztaltam ugyhogy nalunk volt egy jo het honapos idoszak mikor egyaltalan nem tudtunk a masikrol semmit. Mikor ujra talalkoztunk, mintha egy nap se telt volna el.
2016. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számomra a kulcskérdés, hogy meddig fog tartani? Nem preferálom a távkapcsolatot. Hosszú távon semmi értelmét nem látom, egyszerűen nem ilyen beállítottságú vagyok, ahogy a párom sem. Nem azért vagyunk együtt, hogy külön legyünk. Viszont mi is éltünk így egy évig. De tudtuk előre, hogy ha az lejár, akkor összeköltözünk. Máskülönben nem mentem volna bele.
2016. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkinek ment a zöld :) köszönöm szépen
2016. aug. 23. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyunk távkapcsolatban, 160 km; nincs semmi gondunk vele.
2016. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 éve vagyok külföldön, és bár az 1000+ km-ek nem működtek, most úgy vagyok vele, hogy ha 100 km-en belül találnék valakit, már örülnék!
2016. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Veszprém-Pest?! Ugye csak viccelsz?


Az én párom 1000 km-re él, és nem hidegültünk el az eddigi majdnem fél év alatt, de kell hozzá a napi szintű értelmes és érzelmes kommunikáció. A felszínes témákat kerüljük, eddig még az összes többnapos "randinkon" tudtunk érdekes dolgokról beszélni.

2016. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok,hogy menni fog akkor sok sikert. Én is veszprémi vagyok😊 De én magamról tudom,hogy nem mennemék bele távkapcsolatba,én megőrülnék.
2016. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármennyire sokan is hisznek a távkapcsolat létjogosultságában, az valójában fából vaskarika. Minden ember változik! Akár akar, akár nem. Változik, akár elhiszi ezt, akár nem. Két, egymástól távol élő embert merőben más behatások, ingerek érnek naponta. Kizárt tehát, hogy azonos irányban változzanak. Márpedig ha más irányban változnak, az óhatatlanul távolodást eredményez. Pár évet talán ki lehet húzni, de hosszú távon bukni fog a mutatvány.
2016. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!