Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lebarmozta az apukámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lebarmozta az apukámat. Mi van?!

Figyelt kérdés

Apukámról tudni kell, h szeret okoskodni, de nem kioktató módon, hanem mint érdekességek.

A párommal bejöttünk apuhoz az üzletünkbe, és elkezdett beszélni egy dologról, h ez az milyen jó mert... A párom csak nézett ki a fejéből, láttam a rajta a "kit érdekel?" arckifejezést és h abszolút nem tiszteli meg apukámat azzal, h esetleg figyel rá, mégha nem is érdekli. Mikor eljöttünk, akkor láttam rajta, h valami baja van. Kérdeztem is tőle és annyit mondott, "apád egy barom, h okoskodik a semmiről!"... Ez letaglózott. Azonnal felszólítottam, h ilyet ne merjen még 1x mondani az apukámra, mert én se beszélek az anyjára semmit, mivel tudom, h nem esne neki jól... Erre, h tudja h buta volt, de igaza van! Nagyon haragszok rá, nem gondoltam, h ennyire primitív! Volt már veletek is ilyen? h lehet ezt kezelni?


2016. aug. 26. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Senkinek se anyázunk, vagy mondjuk az apjára hogy barom mindenkinek fájó pont a családja. Akkora egy tahó ez az ember. Még ha úgy is gondolta miért kellett ezt mondania neked nem értem. Az ő anyukáját én is le ösimesterséget űzőnek hívnám nem tudom mit szólna...
2016. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A párod egy idióta, mehet a kukába.
2016. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem értettem, h mi volt részéről ez a tiszteletlenség miközben sosem bántotta őt apukám semilyen formában, sőt, meghívták magukkal a nyáron őt is kirándulni, ahol semmit sem kellett fizetnie, azt evett, ivott amit szeme-szája megkívánt...míg az ő anyja 1-2 sértő dolgot tett velem szemben, megsem nyilvánítom ki előtte, h minek tartom... Ez szerintem a tisztelet jele. Igen, apu van, h tényleg fárasztó tud lenni, nekem sincs sokszor kedvem hozzá, de tisztelem annyira, h kicsit megerőltetem magam, h a kedvébe járjak azzal, h meghallgatom. Neki jól esik ha beszélhet egy olyan témáról amihez konyít..

Mikor mondtam neki, h ne beszéljen így róla mert én sem mondok az anyjára semmit, akkor azzal válaszolt, h "Tudom, h az én anyám is egy barom!". Mondom oké, te mondhatsz rá akármit, de neked sem esne jól ha ezt én mondtam volna. H igazam van, nem, de a tény az tény...

2016. aug. 26. 22:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő nincs tisztában vele annyira, hogy a szavaknak mekkora ereje van, felelőtlenül használja őket.
2016. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 fru_ ***** válasza:

"nem gondoltam, h ennyire primitív!" - de most már látod.

Mennyi idős, 16-17? Akkor szokott minden felnőtt "barom" lenni. A szókincse se valami bő e szerint.


Ezt nem kell kezelni sehogy.

2016. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, h a jovoben ne tegyen ilyen durva megjegyzeseket egyik csaladtagomra se, mert nem esett jol.. h lehet velemenye h pl. faraszto apu, amivel egyet is ertettem volna, de a durvabbakat inkabb meghagyja az ember maganak. Es tovabba megkertem, h ha apu hozza beszel akkor legyen annyira tisztelettudo, h ha meg nem is erdekli a mondanivaloja de legalabb ugy tesz mint aki figyel ra es nem a monitort bamulja pislogas nelkul es hummogve valaszol... Mondta h igazam van, nagyon sajnalja tenyleg, utolag el is gondolkodott rajta h nem kellett volna kimondania
2016. aug. 26. 22:16
 17/18 fru_ ***** válasza:

#16, szép, hogy elmondtad - és szerinted ettől már nem is lesz primitív?

Lehet, kicsit jobban magába fojtja - de hát azt tartósan macerás ám.

2016. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És te még vele vagy?! Tudod, én is sokszor falra mászok apától (meg sokat vitázunk, makacs öszvér), de ha a párom egyszer mondana rá akár hasonlót is, addig lennénk együtt.
2016. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!