Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meggyőzni apukámat, hogy itt aludhasson a barátom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szóval a helyzet: lány 16 fiú 19 és távkapcsolat. még soha nem volt barátom,aztán egy távkapcsolattal kezdeni igen meredek apum számára is. néha sikerült elérni, hogy itt aludjon a barátom, de nem tudom hogy mit milyen indokkal kéne meggyőzni. apum eléggé maradi, és szerinte 18 éves koromig ne járjanak ide fiúk,úgy hogy itt is aludjanak, de már nem láttam a barátomat 2 hete (általában hetente mindig összejön ) . 2 héttel ezelőtt itt aludt, de akkor koncertre ment,szóval akkor nem tudtuk "erősíteni szellemi kapcsolatunkat" . nos a lényeg. ti mit tanácsoltok egy olyan apával szemben, aki nagyon félti egyetlen szem lányát, ráadásul állítólag, nem a szüzességét félti, hanem nem tartja eléggé felnőttnek ehhez az egész dologhoz? előre is köszönöm a normális válaszokat

2011. nov. 1. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sehogy 5 perc alatt megbacna te.
2011. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 hónapja együtt vagyunk, aludt már itt. megbacchatott volna már hidd el nekem ^^
2011. nov. 1. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem az enyém sem hagyta volna hogy itt aludjon. d emondjuk az apám nem maradi hanem "az én házam és ide nem teheti be a lábát már himnemü egyed aki idegen " forma....

persze azért néha sikerült,meg nem csak apám szava dönt ugye de 25 éves létemre sem aludhat itt bárki. de szerintem azért mondja ezt mert volt pár pasim. mind hosszabb távon de nem elég hosszan,sztem unja hogy mindig ujak jönnek...dehát nem tudhatom mi lesz egy év mulva.,...

ha olyan normális hogy 18 éves korodban alhat ott bárki én lehet kivárnám. a távkapcs elsöre tényleg nem tul jo dolog...nem tudom mit tehetnél...

2011. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja és te nem tudsz ott aludni? én is mindig a pasimhoz mentem....
2011. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

: \\\


nem,nem nagyon tudnék odamenni sajnos

2011. nov. 1. 20:28
 6/13 Iuventus ventus ***** válasza:

Na jó, ezért tuti fogok kapni pár piros kezet minimum: Én egyet értek apáddal!



17/F

2011. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de ez most bűn? : D nem szeretkezni akarunk az isten szerelmééére
2011. nov. 1. 21:00
 8/13 Iuventus ventus ***** válasza:
Nem bűn, félre ne érts, én csupán megértem az álláspontját! Anyukád hogy áll az ügyhöz?
2011. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Apádnak igaza van. Hiába irkálod, hogy nem lesz semmi, de az ilyen naiv kiscsajokat nagyon könnyen be lehet hülyítené és mire észbe kapnál már fel is tetted sokadik lehetek terhes kérdést.

Ha én lennék az apja, törekednék, hogy mindenki jól járjon, hogy a srác itt aludjon, de még a gondolat is távol álljon tőle, hogy megdugjon.

2011. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem anyukámmal élek


ömmm másfél éve ismerem a barátomat : D szerintem annyira tudom már , hogy nem csak azért jár fel hozzám hetente, hogy megdugjon...

2011. nov. 1. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!