Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj van velem? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj van velem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, van egy négy hónapja tartó kapcsolatom egy hozzám hasonló korú fiúval. Nagyon jól megvagyunk, szeret engem én is őt. Érzelmeit kimutatja, napotna ír szerelmes smseket, ajándédkokat vesz vagy készít nekem, szóval tényleg látom rajta, hogy szerelmes. Bennem mégis van egy kérdőjel...:( előző kapcsolatom ugyanis 10 honapig tartott, és sajnos rossz vége lett, mert az akkori barátom megcsalt, lefeküdt egy másik nővel. Ezért kételkedek a mostani barátomban is, bár hálistennek már kezdek "leszokni" róla. Attol félek, hogy megcsal ő is, pl a munkahelyén ahol nemrég kezdett dolgozni. Leírnátok a véleményetetek??
2010. ápr. 20. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő nem a volt pasid,ő egy másik ember!Mégis mit tudna tenni még,hogy bebizonyítsa szeret??? Tudod ez a bizonygatósdi csak addig működik,amig lila ködben van és nagyon oda van érted,aztán idővel felszáll a köd és elfogy a türelem.Jelenleg nem csinálsz mást,mint elüldözöd,aztán ha mégis megcsal azt mondhatod,"én megmondtam,minden pasi disznó" stb. Tudom,hogy nehéz,ha már megégette magát az ember egyszer,de a bizalom kikerülhetetlen dolog egy működő kapcsolatban.
2010. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
paranoiás vagy, ami érthető. szerintem jó úton haladsz. értem, hogy aggódsz. én is így jártam, mint te. de én ettől megtudok bízni a mostani páromban. az egyik nem befolyásolhatja a másikat. csak szeressétek egymást. 23/L
2010. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább attól félj, hogy ez a kételkedés fogja tönkretenni az amúgy virágzó kapcsolatotokat. Ha nem mutatod ezt a barátod felé, az a legjobb, bár ha ilyen hülyeségeken magadban őrlödsz, egy idő után téged is kiboríthat. Felejtsd el azt, ami a múltban történt. A mostani barátod nem a régi barátod.
2010. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!