Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon mi lehet velem a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzodó vagyok és elég sok srácnak bejöttem régebben... Volt is egy komolyabb kapcsolatom, majd 2 éve mintha elvágták volna ezt. Azóta alig akad valami normális srác. Akit érdeklek az is csak arra hajt, hogy megkapjon, én meg ebből nem kérek. Akivel meg most ismerkedem ő meg túlzottan vicces, és ő élvezi, de nekem már sok egy kicsit ez a része.. áh, komolyan nem várom el, hogy tökéletes legyen, de most én vagyok túl válogatós vagy tényleg nem vagyok olyan szép, és értelmes, hogy találjak valakit, aki nem csak egy éjszakára akar, hanem többre is...

Szerintetek, mit tegyek, hogy felfigyeljenek rám? és a magányos kis szívem újból mosolyra fakadjon?


2011. okt. 28. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, h ly-nal írod a vajont.

Egyébként meg vedd észre a kevésbé jóképű srácokat is!

2011. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ne add fel, jönni fog majd valaki. De mi az, hogy túlzottan vicces? Ha bunkózik, vagy komolytalan, az egy más dolog. (Amúgy az utolsó mondatod... XD)
2011. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ohh, tényleg, most hogy mondod, nah majd legközelebb igyekszem jól leírni...


Én észre veszem, a volt barátom sem egy kigyúrt macsó volt... mégis ejtett az exéért...

2011. okt. 28. 18:49
 4/7 A kérdező kommentje:

18:48


20 éves vagyok..

Hát, hogy mindenből próbál viccet csinálni csak hogy mosolyogjak rajta... amugy tud komoly is lenni, de ezt a részét csak egyszer láttam.. :/

2011. okt. 28. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok csak fiúban:


Szerintem ne tegyél semmit, valaki magadért fog megszeretni!!A társkeresőt szerintem kipróbálhatnád, részletesen jellemeznéd magad és csak várnod kellene levelekre, talán valaki neked is megtetszik majd, minden tulajdonságában, sok sikert, remélem újra boldog lesz a kicsi szived<3 :))

2011. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked bevállt a társkereső? Vagy te sok levelet kapsz? :)
2011. okt. 28. 19:05
 7/7 Walk With Me ***** válasza:

Hmm hm. Már több kérdéshez is beírtam a véleményem, miszerint az ilyen komoly kapcsolatot kereső, kissé visszahúzódó fiataloknak nehéz dolga van, mert egyszerűen a korosztályunk még nem akar megállapodni. Flörtölnek, ki akarnak próbálni minél több partnert, nem számítanak igazán az érzelmek nekik.

Én is komoly kapcsolatot keresnék egy rendes, csinos lánnyal, aki elfogadna úgy, hogy nem járok bulizni, de eddig ami alakult sosem jött össze. Volt egy lány, aki megijedt, hogy nem hiszi el, hogy én tényleg ilyen vagyok (hogy nem akarok minél több csajt megdugni meg stb), a többi pedig összejött valami kigyúrt, "menőbb" sráccal.

20/F

2011. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!