Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék együtt élni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék együtt élni a családjával, ez szakítóok szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom nem hajlandó leválni a családjáról, vagyis azt szeretné, hogy én költözzek oda hozzájuk.

Ez azt jelentené, hogy van egy lakás (nem is egy nagyobb ház), amiben nekünk lenne egy valamelyest szeparált szobánk. De a nappalit, konyhát, fürdőt meg kellene osztani anyukájával is, aki már elég idős, nehezen mozog.

Felajánlottam neki, hogy vegyük ki ugyanabban a házban a 3. emeleti lakást, így ott is van a családja, de mégis kicsit külön, lesz privát szféránk.

Na, ő erről hallani sem akart, mondván, minden étkezésnél együtt kell lenni velük.(!!!)

Én mondtam, hogy ne haragudj, de ez nekem nem fog menni. Erre ő, akkor ennyi volt köztünk, mert ő soha nem megy külön tőlük, felelősséggel tartozik értük.

Ja, amúgy 27 évesek vagyunk.


2016. aug. 28. 08:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit érdekesen fogja fel a felelősség kérdést. Nem hajlandó kompromisszumra a kapcsolatotok kedvéért, inkább anyukát választja. Ez hosszú távon még sok-sok konfliktushoz vezet, mivel nem képes leszakadni róla (róluk) és önálló életet kezdeni. Én nem tudnék egy ilyen típusú férfivel együtt maradni.
2016. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy segíteni szeretné, és ezt könnyebb, ha a közelben van, de ezt külön háztartásban is megtehetné. Vagy anyuka állandó felügyeletet igényel, mert már olyan állapotban van?
2016. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Erre en mondtam volna, hogy akkor ennyi volt koztunk a baratodnak, mert ez nem normalis.
2016. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Elég érdekes felfogása van a barátodnak. Az az élet rendje, hogy a fiatalok elköltöznek a szülőktől. 27 évesen igazáén be éne látnia, hogy attól még hogy nem esztek együtt velük, még felelősséget vállalhat.


Az viszont most mindegy, hogy ez szerintünk szakíóok-e, ha a barátod ezt így kijelentette, akkor ez a tipikus "megszoksz vagy megszöksz helyzet".

2016. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
27évesen ez már nem egészséges,ha nem veled akar lenni akkor viszlát!
2016. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez az lenne. Nagyon kedvelem az anyosjeloltemet de nem tudnek vele hosszutavon egyutt elni. 220 km van koztunk es koztuk, ez igy eppen optimalis.
2016. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítóok lehet, ő kijelentette, hogy sosem lesz hajlandó tőlük elszakadni, tehát ha neked megéri ez az egyoldalú kompromisszum, akkor hajrá, de ha ő nem képes még ilyen kicsire sem, akkor a jövőben se várj tőle többet.
2016. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy esetet tudok elképzelni, hogy együtt éljek akár az én akár a párom szüleivel. Ha állandó felügyeletre és ápolásra szorulnak és másképp nem tudnánk megoldani, de ez nagyon nehéz és sok lemondással jár, viszont ha ez nem áll fenn, akkor én is igénylem a külön háztartást, szóval ha az a helyzet, hogy a másik fél nem képes leválni a szüleiről, akkor éljen velük, és nincs dolgunk egymással.
2016. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket.


Nem idős még a hölgy annyira, hiszen simán felül a repülőre is, ha utazni kell. Inkább annyi, hogy nagyon elhízott, és emiatt mozog nehezen.


A barátom szerintem amúgy defektes kicsit ezzel a gondolkodással.

Azt mondja, hogy "megnyugtatja az anyukája hangja, ő a mindene" stb. Amikor megkérdezem, hogy akkor én hol vagyok, azt válaszolja, hogy mindenkinek külön helye van a szívében...

2016. aug. 28. 10:14
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
MENEKULJ!!!! Bocs de meg fiatalos "anyossal"is nehez nem hohy idossel! Persze vigyazzon ra jarjon at akar te is stb de neee ne koltozz oda!!!!!!!! Hogyha ilyen a felfogasa nem hajlando komprimiszumra ak igen jo oko van a szakitasra
2016. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!